GOIMMUNE KIDS SPREI IMMUUNSUSE TOETAMISEKS 20ML

Toidulisand

9,32 €


Toimeaine / Koostis
Vitamiin C, lüsiin,tsink, laktoferiin musta leedri ekstrakt
Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus
Sprei immuunsuse toetamiseks. Toidulisand musta leedri. tsingi, vitamiin C ja laktoferriiniga.

Ainulaadne toode musta leedri ekstrakti, laktoferriini, vitamiin C, tsingi ja mustsõstramahlaga, mis on mõeldud lastele alates 2.eluaastast kasutamiseks ajal, mil ilm on külm ja niiske. Musta leedri viljad, mida traditsiooniliselt kasutatakse immuunsüsteemi toetamiseks, aitavad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust ning hingamissüsteemi tervist. Laktoferriin on organismi osana oluline valk, mida leidub kõige suuremas koguses ternespiimas pärast lapse sündi. Vitamiin C ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning rakkude kaitsele oksüdatiivse stressi eest. Lisaks selleleaitab vitamiin C vähendada väsimust ja kurnatust, mis avalduvad eriti tugevaltajal, mil ilm on külm ja niiske.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Toodet on soovitatav kasutada alates 2.eluaastast. enne kasutamist pudelit loksutada, eemaldada pihustilt kork, suunata pihusti suhu ning pihustada vastavalt allpool toodud juhendile.
Igapäevane säilitus: 2 pihustust 2 korda päevas keele alla
Intensiivne kasutamine: 3 pihustust 3 korda ööpäevas (2 pihustust - keele alla, kolmas - suuõõnde). Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Pärast toote tarvitamist vältida vedeliku joomist vähemalt 10 minuti jooksul.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane tarbimiseks soovitatav kogus: 4 pihustust (0,68 ml) (igapäevane säilitusannus) / 9 pihustust (1,53 ml) (intensiivne kasutamine)
Mustsõstramahl 111 mg / 249 mg
Vitamiin C 40 mg (50 % NRV*) / 90 mg (113 % NRV*)
Lüsiinvesinikkloriid 20 mg / 45 mg
Musta leedri ekstrakt (16:1)17 mg / 38 mg
Laktoferriin 17 mg / 38 mg
Tsink 2,3 mg (23 % NRV*) / 5,2 mg (52 % NRV*)
*% protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV)

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Suhkur, vesi, mustsõstra (Ribes nigrum) viljade mahl, L-askorbiinhape (vitamiin C), Lüsiinvesinikkloriid, musta leedri (sambucus nigra) viljade ekstrakt, laktoferriin (PIIMAvalk), tsinkbisglütsinaat, stabilisaator jaanileivapuujahu, säilitusained kaaliumsorbaat ja naatriumbensoaat. Ei sisalda laktoosi, tehislikke värvaineid, magusaineid.

Hoiatused
Hoiatused. Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arstiga konsulteerimist. Sisaldab piimatoodet! Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Toode võib sisaldada sadet, mis ei mõjuta toote kvaliteeti.

Säilitamistingimused
Säilitamine. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas, temperatuuril kuni 25 °C tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoida valguse ja niiskuse eest kaitstult. Pärast esmast avamist kasutada 3 kuu jooksul.

Netokogus
20 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Käitleja. SIA „LONGGO“, Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Läti. www.longgo.lv
Toodetud EL-s SIA „LONGGO“ tellimusel.

Päritoluriik
Läti