ELASTIKSIDE JALAPÖIALE JA SÄÄRELE NR1 36-40 (18-23CM)

3,65 €

3,65 €/tk


Ravimivorm / pakend
ELASTIKSIDE
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
Kasutamiseks traumade, nihestuste, venituste, põrutuste raviks ja profülaktikaks, ning hüppeliigese kaitseks ja jäigaks fikseerimiseks. Valmis kaheksakujuline side. Toote kasutamine ei nõua sidumisvilumust. Suurus nr.1(36-40), pahkluu ümbermõõt 18 - 23 cm.

Meditsiinilised näidustused: lihaste vaheliste hematoomide, paiksete lihaste- ja kõõlusekahjustuste, jalgade verevarustus häirete, erinevate haigusjärgsete tüsistuste, flebiidi järgsete tursete ja põletikuliste protsesside puhul.

Operatsiooni eelsel- ja järgsel perioodil: taastuminse kiirendamiseks traumade- ja operatsioonijärgsel alal, tursete ärahoidmiseks ja põletikuliste protsesside vähendamiseks.

Profülaktilisel eesmärgil: hüppeliigese kõõlus- ja lihassüsteemi kaitseks ja toestamiseks, koormuse vähendamiseks füüsilise töö, kehakultuuri ja spordiga tegelemisel.

Kasutamisjuhised
Kasutamine. Toodet kantakse kas vahetult jalalabal või õhukese äärekummita puuvillasoki peal. Esimestel minutitel võib tunda kerget survet. Kui on tunda raskust või tugevat survet, on hädavajalik võtta side ära, masseerida sääremarja, jalatalda ja -laba. Antud juhul on vaja valida suurem side. Õige suurusega ja õigesti ümber jala pandud sideme korral varbad võtavad kergelt sinaka tooni, mis varvaste liigutamisel normaliseerub. Peale esimest sideme kasutuskorda on soovitav treeningkõnd 20-30 minutit.

Koostisosade loetelu
Koostis: Puuvill 63%, lateks 25%, polüester 12%.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vastunäidustused. Individuaalne kohanematus koostis materjaliga.
Puhastamine. Käsipesu seebiga temp +35°C kuni +40°C. Mitte kasutada pesuvalgendit. Mitte kasutada keemilisi puhastusvahendeid. Soovitav on vesi välja pigistada ilma väänamiseta ja kuivatada laialilaotatult. Triikimine on keelatud.

Säilitamistingimused
Säilitamine. Kuivades, puhtades, hästi tulutatavates ruumides temperatuuril +3°C kuni +25°C, õhuniiskuses 60-65%.

Kõlblikkusaeg - 5 aastat.

Seadme ja pakendi sisu
Elastikside jalapöiale ja säärele N1 (36-40)

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: TONUS ELAST, Läti
Volitatud esindaja: AS Paira, Pae 8, Tallinn 11414

Päritoluriik
Läti