CUTASEPT FEET 5L (SEENHAIGUSE PROFÜLAKTIKA)

47,61 €

9,52 €/l


Toimeaine / Koostis
Bensalkooniumkloriid
Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
5L

Jalgade värskendamiseks ja seenhaiguse ennetamiseks. Cutasept® Feet värskendab ja elustab väsinud jalgu ning ennetab jala seenhaigust. Samaaegselt Cutasept® feet kaitseb usaldusväärselt nahka seente ja bakterite eest.

Koostis: Isopropüülalkohol, vesi, bensalkoonium kloriid.

Kasutamine: Pihustada jalgadele, sokkidele või jalanõude sisse ja lasta kuivada (vähemalt 30 sek). Infektsiooniahela katkestamiseks ja reinfektsioonide vältimiseks piisab üksnes sokkide desinfitseerimisest - nende kaudu desinfitseeruvad ka nahk ja jalanõud. Cutasept Feet spray värskendab ja elustab väsinud jalgu, pärast pikaaegset seismist, sportimist või pikaaegset raskete jalanõude kandmist. Pihustada jalgadele ja lasta kuivada (vähemalt 30 sek).

Jala seenhaiguse profülaktika: Iga kolmas inimene põeb jala seenhaigust. Probleemiks on pidev reinfitseerumine ning seente sattumine jalgadelt muudesse piirkondadesse nahal. Cutasept feet ennetab esmast nakatumist. Cutasept feet pihustada jalgadele, sokkidele või jalanõude sisse ja lasta kuivada (vähemalt 30 sek).

Alati on olemas piirkondi, kus on risk nakatuda jala seenhagusesse. Kohad, kus inimesed käivad paljajalu või ilma kingadeta: dushi- ja pesuruumid, ujulad, saunad, riietusruumid, spordiklubid, solaariumid, hotellitoad.

Tähelepanu! Mitte pihustada lahtistele haavadele. Vastunäidustatud allergia korral bensalkooniumkloriidi suhtes. Mitte kasutada silmade lähedal. Mitte kasutada lahtise tule lähedal. Mitte sissehingata. R10 Tuleohtlik. R36 Ärritab silmi. R67 Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. S2 Hoida lastele kättesaamatus kohas. S26 Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. S46 Kemikaali allaneelamisel korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti.

Pakendi suurus: 5 l kanistris.

Päritoluriik: Saksamaa.

Maaletooja: Semetron AS, Kotka 26, Tallinn, tel. 6137600.
Muud tooted
Küsi apteekrilt