CICCARELLI SOS KÜÜNETUGEVDUSGEEL 10ML

9,95 €

995,00 €/l


Ravimivorm / pakend
GEEL
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Efektiivne lahendus taastamaks küünte loomulik tugevus ja elastsus, andes küüntele terve ja kauni välimuse juba 2 nädalaga. Mõeldud paikseks kasutamiseks küüntel. Küünetugevdaja on välja töötatud arvestades igapäevaseid probleeme nõrkade küüntega nii kätel kui jalgadel (rabedad, murduvad küüned jm). Küünetugevdusgeeli on mugav kasutada tänu pliiatssüsteemile - geel on läbipaistvas pehmes tuubis, mis on varustatud spetsiaalse aplikaatorpintsliga. Dermatoloogiliselt testitud!

Toimib otse küünestruktuurile, tugevdades küüneplaati, kasutades järgnevate looduslikult aktiivsete koostisosade omadusi: põldosja ekstrakt tugevdab ja annab elastsust; biotiin (vitamiin H) toimib küünerakkude kasvule; pantenool (provitamiin B5) niisutab ja tugevdab ning toimib küünerakkude kasvule; tsitosaan kaitseb ja niisutab.

Kasutamisjuhised
Kanna toodet pintsliga üle terve küünepinna ja vabale küüne servale. Lase geelil täielikult kuivada. Parimate tulemuste saavutamiseks kanda geeli küüntele hommikul ja õhtul, ka pärast põhjalikku kätepesu (jalapesu). Minimaalne kuuri pikkus 1 kuu ning korrata iga 3 kuu järel.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
AQUA, ALCOHOL DENAT., PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, POLYACRYLIC ACID, HYDROXYPROPYL CHITOSAN, EQUISETUM ARVENSE EXTRACT, AMINOMETHYL PROPANOL,METHYLPARABEN, BIOTIN.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Allergiliste reaktsioonide ilmnemisel lõpetada kasutamine. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemale külma ja kuuma allikatest. Mitte kasutada ärritunud, punetaval ja kahjustunud nahal ega limaskestadel. Pärast kasutamist sulgeda koheselt tuub. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

Netokogus
10 ml

Vastutav isik
Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia