CHEMIPHARM DES INSURANCE 5L

54,25 €

10,85 €/l


Ravimivorm / pakend
DESOVAHEND
Kogus pakendis
5L

Tootetutvustus, otstarve
DES INSURANCE on efektiivne puhastus- ja desinfektsioonivahend meditsiiniinstrumentide kuum- või keemilise sterilisatsioonieelseks pesemiseks ja desinfitseerimiseks.
Sobib kõikide veepesu taluvate instrumentide pesemiseks. Toode on materjalisõbralik. Eemaldab meditsiinilistelt instrumentidelt vere, valgud, sekreedid ja rasvad. Loputamisel eemaldub materjalidelt kiiresti ja täielikult.
DES INSURANCE on laia antimikroobse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid, seeni, viiruseid (sealhulgas HBV, HIV ).
Ei sisalda fosfaate. Töölahuse kasutamine on ruumis viibivatele inimestele kahjutu.
Toode vastab EN 1040, EN 1276, EN 13727 nõuetele.

Kasutamisjuhised
Kohe peale kasutamist asetada lahtivõetud instrumendid kaanega suletavasse DES INSURANCE 1% ( 10 ml kontsentraati lisada 990 ml vee hulka) töölahusega täidetud vanni 10 minutiks. Jälgida, et kogu pestav instrumentaarium oleks lahusega kaetud. Toimeaja möödudes instrumendid pesta ja loputada jooksva veega ning vajadusel steriliseerida.
Kasutamisel masinpesuseadmetes soovitav lisada vahu regulaatorit.
Töölahused valmistada kontsentraadi lahustamisel vees. Valmis töölahus säilib suletult 14 ööpäeva, kasutusel olev lahus 1 ööpäeva. Keemilise sterilisatsiooni vahendina sobib kasutamiseks Chemihyd Des.

Koostisosade loetelu
Mitteionogeenne tensiid, kvaternaarsed ammooniumühendid, naatriumkarbonaat, kompleksimoodustaja, lõhnaaine.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Põhjustab tugevat silmade ärritust ja nahaärritust. Loputage silmi põhjalikult leige veega vähemalt 15 minutit. Eemaldage saastunud rõivad ja jalatsid, loputage kannatanu nahka, kasutage ohtralt vett ja neutraalset seepi. Allaneelamisel anda rohkesti juua, vajadusel konsulteerida arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.

Seadme ja pakendi sisu
Desinfitseeriv lahus 5 l kanistris.

Tootja või tootja volitatud esindaja
AS CHEMI-PHARM, Põllu 132 Tallinn 10917 EESTI. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.

Päritoluriik
Eesti