Avaleht CHEMIPHARM CHEMISEPT G 100ML

CHEMIPHARM CHEMISEPT G 100ML

5,97 €

59,70 €/l

Kogus pakendis
100ML

Tooteinfo

Tootetutvustus, kasutusviis

CHEMISEPT G on värvitu efektiivne vahend naha antiseptikaks.Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viirusi (sh Adeno, Rota). Toote remanentne toime kestab 3 tundi. Tootes CHEMISEPT G on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Peale naha antiseptikat jääb tänu tootes sisalduvale pikatoimelisele desinfektandile püsima kolmeks tunniks mikroobide elutegevuseks sobimatu keskkond. Toimeaja möödudes taastub kiiresti naha normaalne mikrofloora. Toote remanentne toime kestab 3 tundi. Toode on värvitu ja sobib seetõttu kasutamiseks ka kosmeetiliste lõikuste korral.

Toode vastab prEN 12054, EN 14348, EN 12791 nõuetele.Kasutamisjuhised

Preoperatiivne naha ettevalmistus:

Operatsiooni piirkond töödelda CHEMISEPT G lahusega. Selleks kasutada korntange ja steriilset tampooni, mis immutada lahusega ja kanda nahale korralikult laiali hõõrudes. Operatsiooni piirkonna antiseptika viia läbi kaks korda, mõlemal korral toimeaeg 1,5 min. Intsisioonkile võib kleepida ainult kuivale nahale. Lahuse toimeaeg naha preoperatiivseks ettevalmistamiseks kokku 3 minutit. Aseptilise operatsiooni korral alustada antiseptikat planeeritava lõike piirkonnast, liikudes edasi perifeeria suunas. Septilise operatsiooni korral alustada naha antiseptikaga perifeeriast, liikudes septilise piirkonna suunas.Naha injektsiooni ja verevõtmise eelne antiseptika:

Pihustada CHEMISEPT G injektsiooni või verevõtmise piirkonnale, töödelda tampooniga, pihustada teistkordselt lastes lahusel kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.Intraartikulaarse injektsiooni, punktsiooni, artroskoopia ja kanüleerimise eelne naha antiseptika:

Pihustada operatsiooni piirkonnale, töödelda steriilse tampooniga ja korrata protseduuri.

Lahuse toimeaeg naha ettevalmistamiseks kokku 3 minutit.Toimeained ja nende kontsentratsioon

Etanool 75% (w/w), kvaternaarsed amooniumühendid 0,1% (toimeaine).Etanoolisisalduse mahuprotsent (% vol)

81,3Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage silmi põhjalikult veega vähemalt 15 minutit. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Säilitamistingimused

Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult ja suletuna.Netokogus

100 mlLoaomanik ja loa number

Biotsiidi registreerimistunnus 0045/05

AS CHEMI-PHARM, Tänassilma tee 11, Tänassilma, 76406 Harju maakond. Tel.: +372 6778 806. Fax:+372 6778 807, chemi-pharm@chemi-pharm.com.

Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake