BIOSIL VEDELIK 30ML

35,41 €


Toimeaine / Koostis
Räni
Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
30ML

Tootetutvustus
BioSil – esimene kliiniliselt tõestatud kollageeni generator

Aastaid on teadlased otsinud võimalust taastada kehas kollageeni, mille hulk ja kvaliteet hakkab vähenema juba alates 21. eluaastast. Peale BioSil`is sisalduva aktiivaine - koliinstabiliseeritud ortoränihappe ehk ch-OSA® kompleksi- avastamist on see saanud reaalsuseks.

BioSil (Ch-OSA®) on ainulaadne patenteeritud seespidine preparaat, millel on kliinilistes uuringutes tõestatud võime stimuleerida 3 tähtsa struktuurvalgu - kollageeni, elastiini ja keratiini - tootmist nahas ja kogu organismis ning parandada märkimisväärselt naha, juuste, küünte, luude ning liigeste seisundit. BioSil on läbinud uuringud, mis vastavad USA ravimiameti nn. kuldse standardi protokollile ning need on avaldatud tunnustatud meditsiiniajakirjades. Kõikides uuringutes on BioSil tunnistatud ohutuks.

BioSil ei ole kollageenilisand (tabletid või pulber vms), mis lammutatakse organismis kui tavaline toitaine. Uuringutes on tõestatud, et BioSil aktiveerib ensüüme, mis "käivitavad" keha enda kollageeni tootvad rakud - fibroblastid.

BioSil vähendab kortse ja parandab naha elastsust

Naha vananemistunnused - lõtvus, kortsukesed, elastsuse vähenemine - hakkavad teatud määral ilmnema juba 30. eluaastaks. Selle põhjuseks on kollageeni hulga vähenemine. BioSil stimuleerib uue kollageeni tootmist nahapinna all, mis "nahka ülespoole lükates" silub nahapinda, vähendab kortse, parandab naha elastsust ja väljanägemist.
5-kuulises topeltpimedas, platseebokontrollitud uuringus selgus, et naistel, kes võtsid BioSil`i,
-vähenesid peened jooned ja kortsukesed (30%)
-suurenes naha elastsus (89%)
võrreldes naistega, kes BioSil`i ei võtnud. : Barel et al 2005 (http://www.biosilusa.com/wp/wp-content/uploads/2014/10/Barel.pdf)

BioSil muudab juuksekarvad paksemaks ja säravamaks

Vanusega juuksekarvade uuenemisprotsess aeglustub, juuksed muutuvad õhemaks ja hõredamaks. Soodustades kollageeni ja keratiini tootmist ning parandades verevarustust karvasibulas, aitab BioSil märkimisväärselt suurendada juuksekarva diameetrit ning soodustab tugevamate ja tervemate juuste kasvu. 9-kuulises õhukeste juuste uuringus (Wickett et al 2007, http://www.biosilusa.com/wp/wp-content/uploads/2014/10/Wickett.pdf ) suutis BioSil:
-muuta juuksekarvad 13% tugevamaks, elastsemaks, 12,8% paksemaks
-anda juustele tervema ja säravama väljanägemise

Filipiinidel läbiviidud 6-kuulises nn. avatud uuringus soodustas BioSil ka juuste kasvu 94%-l hõrenenud juustega patsiendil.


BioSil tugevdab küüsi

Analoogselt juustega sõltub ka küünte väljanägemine keratiini hulgast ja kvaliteedist, mille tootmine vanusega väheneb. Kliinilises uuringus leiti, et BioSil "käivitab" keratiini tootvad rakud, mille tulemusena muutuvad küüned tugevamaks ja väheneb nende murdumine (~ 37%) (Barel et al.2005, http://www.biosilusa.com/wp/wp-content/uploads/2014/10/Barel.pdf )


BioSil`i toime luudele ja liigestele

Luude tugevus ei sõltu ainult kaltsiumi jt. mineraalide hulgast, mis annavad luudele jäikuse, vaid ka kollageenist, mis tagab sitkuse ning paindlikkuse, kaitstes nii luud murdumiste eest. Kollageeni ülesanne on "pakkuda seondumiskohti" kaltsiumile. Olulise tähtsusega on stimuleerida luurakke, mis toodavad kollageeni.
Kliinilises uuringus selgus, et BioSil koos vit. D ja kaltsiumiga suurendas luutihedust rohkem kui vit.D/Ca üksinda (Spector et al. 2008, http://www.biosilusa.com/wp/wp-content/uploads/2014/10/Spector.pdf ). BioSil suurendas luu kollageeni moodustumist 15% ja luu mineraalset tihedust kriitilise tähtsusega reieluu kaela piirkonnas 2%, mis on kliiniliselt olulise väärtusega.

BioSil`i auhinnad:
http://www.biosileurope.com/en/how-it-works/awards

Vt. lisaks www.biosil.ee

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Võtta sisse 5 tilka 2x päevas
soovitavalt koos toiduga; vedelik lahustada ¼ klaasi mahlaga

Sisaldus päevase annuse kohta
BioSil`i päevane annus 10 tilka või 2 kapslit BioSil`I sisaldab:

-10mg ortoränihapet
-200mg koliini

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Aktiivaine: koliinstabiliseeritud ortoränihape (ch-OSA®)
Teised ained: glütserool (tilgad), destilleeritud vesi. BioSil ei sisalda sojat, piimavalku, muna, maisi, nisu, gluteeni, kala, koorikloomi ega pähkleid tree nuts.

Hoiatused
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana.
Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!
Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril (15-30 C), kaitstult valguse ja niiskuse eest!

Netokogus
30ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Biosil on patenteeritud ja toodetud Belgia firma Bio Minerals n.v. poolt.
Esindaja Eestis: OÜ Dermaline, 53 946630

Päritoluriik
Belgia
Muud tooted
Küsi apteekrilt