BIONIKE B-LUCENT DROP-ON PIGMENDILAIKUDELE 15ML

15,28 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 11,45 €

1018,67 €/l


Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
15ML

  • -25%

Tootetutvustus, otstarve
SÄILITUSAINETEVABA • GLUTEENIVABA • NIKKEL-TESTITUD

Hooldus, mis on suunatud paiksetele tumedate laikudele (tedretäpid, "vanuse laigud" või teistest nahapuudustest tingitud tumedad laigud). Erilised koostisosad aitavad saavutada kahekordset toimet:
alfa- ja polühüdroksühapped tagavad läbi kohese kooriva toime rakkude loomuliku uuenemise stimuleerimise ning samal vähendab spetsiaalne nahka pleegitavate aktiivsete toimeainetega kompleks melaniini tootmist, vähendades järk-järgult tumedate laikude nähtavust. Mugav tilguti võimaldab doseerida toodet täpselt üksikute tumedate laikude peale. Geeljas tekstuur kuivab pärast pealekandmist kiiresti. Aktiivsete toimeainete kõrge kontsentratsiooni tõttu võib toote värvus ja lõhn kergelt varieeruda, kuid see ei muuda toote toimet.

Kõrget taluvust ja ohutust tõestavad: "In vitro" testid inimnaha funktsioone ja reaktsioone imiteerival mudelil; meditsiinilise järelvalve all läbi viidud kliinilised uuringud; niklisisalduse määramine iga tootepartii puhul; mikrobioloogilised testid; niklisisaldus väiksem kui 0,00001%; 100% säilitusainetevaba koostis.

Kasutamisjuhised
Kasutada õhtuti peale naha puhastamist.
1) Kanda üks tilk sõrmeotsale või vatitikule.
2) Kanda üksikule tumedale laigule, õrnalt tupsutades.
Vältida toote sattumist pigmendilaiku ümbritsevale nahale, kuna toode võib seda valgendada.
Mitte kanda silmaümbruspiirkonnale ega huultele.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
aqua (water), propylene glycol, glycolic acid, xanthan gum, lactic acid, methyl dihydroxybenzoate, gluconolactone, lactobionic acid, benzophenone-4, alcohol denat., potassium hydroxide, polyquaternium-7, butylene glycol, oligopeptide-68, glycerin, glycine soja oil (glycine soja (soybean) oil), hydrogenated lecithin, sodium oleate, parfum (fragrance), disodium EDTA.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Defence B-Lucent sari on välja töötatud selliselt, et see ei põhjustaks mõistlikes ja eeldatavates kasutustingimustes nahareaktsioone. Esmakordse kasutamise puhul on soovitatav läbi viia eelnevalt test, kandes väike kogus toodet küünarvarre sisekülje nahale. Kui 24 tunni jooksul reaktsioone ei esine, siis võib hooldusega alustada, vastasel juhul ärge toodet kasutage. Kerge, ajutine punetus või põletustunne pärast pealekandmist on normaalne ja on tingitud toimeainete kontsentratsioonist. Kui ärritus püsib, lõpetage toote kasutamine. Hoolduse ajal vältida pikaajalist päikese käes viibimist, päevitamist ja solaariumit. Ärge kandke toodet silmade ümbrusele ja huultele. Kui see juhtub, loputage hoolikalt puhta veega. Kasutage ainult vigastamata nahal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobib kasutamisele ainult täiskasvanutele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Järgige hoolikalt kasutusjuhiseid.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril kuni 40°C.

Netokogus
15 ml

Vastutav isik
Tootja/vastutav isik: ICIM International, Via Peloritana, 28-20024 Milano Garbagnate, Itaalia. http://www.bionike.it.

Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa.

Päritoluriik
Itaalia