Avaleht BIODERMA ATODERM GEEL-KREEM INTENSIIVNE 200ML

BIODERMA ATODERM GEEL-KREEM INTENSIIVNE 200ML

Tervisetoode

24,10 €

Ravimivorm / pakend
GEEL-KREEM
Kogus pakendis
200ML
Aegumiskuupäev
30.06.2027
Päritolu riik
Prantsusmaa

Tooteinfo

Tootetutvustus, otstarve
Atoderm Intensive gel-creme on sügelust pärssiv ultrakerge tekstuuriga kiirelt imenduv geel-kreem. See vastab suurepäraselt kuiva või atoopilise naha vajadustele, eriti hästi palaval aastaajal:

1. Enoksolooni derivaat pärsib sügelust ja rahustab nahka koheselt ja kestvalt.
2. Patenteeritud Skin Barrier Therapy™ kompleks takistab nahakuivust süvendavate bakterite (S.aureus) kinnitumist nahapinnale.
3. Hüdro-absorbentne tehnoloogia seob ümbritsevast keskkonnast vett toetamaks naha niisutatust ja tugevdamaks selle kaitsebarjääri. Väheneb sügelus ja nahaärritus.
Vitamiin PP, nahaomane niisutaja, stimuleerib lipiidide tootmist ja tugevdab naha kaitsebarjääri.

Kasutamisjuhised
Kanda üks või kaks korda päevas puhtale nahale.

3-6-9 meetod on uus viis lihtsustamaks kreemi pealekandmist. See töötati välja õige koguse Atoderm Inetnsive geel-kreemi doseerimiseks ja pealekandmiseks, et kogu keha saaks kreemitatud ja nahahooldus annaks parima tulemuse.

3 pumbatäit BEEBILE: 1 pumbatäis näole, kaelale ja rindmikule; 1 pumbatäis mõlemale käele ja seljale; 1 pumbatäis mõlemale jalale.

6 pumbatäit LAPSELE: 1 pumbatäis näole ja kaelale; 1 pumbatäis rindmikule, 1 pumbatäis seljale, 1 pumbatäis mõlemale käele, 1 pumbatäis kummalegi jalale (x2).

9 pumbatäit TÄISKASVANULE: 1 pumbatäis näole ja kaelale; 1 pumbatäis rindmikule; 1 pumbatäis seljale, 1 pumbatäis kummalegi käele (x2), 2 pumbatäit kummalegi jalale (x2).

Koostisosade loetelu (Ingredients)
AQUA / WATER / EAU
GLYCERIN
NIACINAMIDE
SODIUM POLYACRYLATE
DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE
HYDROGENATED POLYDECENE
PENTYLENE GLYCOL
1,2-HEXANEDIOL
CAPRYLYL GLYCOL
MANNITOL
POLYSORBATE 20
XYLITOL
RHAMNOSE
SODIUM CITRATE
POLYQUATERNIUM-51
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril

Netokogus
200 ml

Vastutav isik
NAOS Baltic UAB, info@ee.naos.com

Päritoluriik
Prantsusmaa

Saadavus apteekides

Laeme andmeid, palun oodake

Muud tooted