ARTELAC REBALANCE SILMATILGAD 10ML

12,83 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 10,25 €


Toimeaine / Koostis
Hyaluroonhape, vitamiin B12
Ravimivorm / pakend
SILMATILGAD
Kogus pakendis
10ML

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
ARTELAC® REBALANCE

Niisutab silmi pika aja jooksul, leevendab silmade kuivamist ja kaitseb kuivi silmi pisarate kroonilise talitushäire korral. ARTELAC® REBALANCE sisaldab silmas ja pisarates loomulikult esinevaid olulisi komponente, mis aitavad asendada puuduvaid pisaraid ja taastasakaalustavad pisarakilet. Tänu sellele suudab pisarakile uuesti täita oma ülesandeid, nt niisutada silma pealispinda ja hoolitseda selle tervise ja kaitstuse eest.
ARTELAC® REBALANCE aitab katkestada kuiva silma sündroomiga kaasnevate sümptomite näiteks kuivad, väsinud, punetavad, põletustundega ja/või põletikulised, valutavad silmad) kaskaadi. Ravim sisaldab uuenduslikku säilitusainet, mis laguneb silmas pisarakile loomulikeks koostisosadeks ning on saadaval harilikus, lihtsalt kasutatavas silmatilgapudelis.
ARTELAC® REBALANCE täiendab loomulikku pisaravedelikku ja hoolitseb laugude parema libisemise eest silmal. See sisaldab olulisi, pisarakiles looduslikult esinevaid koostisosi, mis niisutavad silma pikaajaliselt ja leevendavad ebamugavus…
Loe edasi