Vitamiinid ja mineraalid

Blog Category
 • Mis on liposoomne toidulisand ja kuidas see erineb traditsioonilisest toidulisandist?

  Liposoomtehnoloogia on uus kiirelt arenev valdkond nii ravimi kui ka toidulisanditööstuses.

  Liposoomtehnoloogia abil valmistatud vitamiinidel ja toidulisanditel on erakordselt hea imendumisvõime, kuna liposoomid muudavad vitamiinid ja ka muud toitained rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks kui traditsiooniliselt toodetud toidulisandid. Liposoomtehnoloogia abil toodetud toidulisandi

  Loe edasi...

 • Kooliks ja lasteaiaks valmis? 5 nippi immuunsüsteemi tugevdamiseks

  Külmetushaigused juba ootavad nurga taga jahedamaid ilmasid. Suvepuhkuse ajal kogutud värsket energiat ja vitamiinivarusid ei jagu kahjuks igavesti. Igal sügisel, kui koolid ja lasteaiad taas avatakse, seisavad pered vastamisi terve rea külmetushaigustega. Kui üks pereliige haigestub, on üsna tõenäoline, et ta ei jää oma perekonnas ainukeseks. Kuidas sellist oluk

  Loe edasi...

 • Mis vitamiine ja mineraalaineid vajavad veganid?

  Viimasel ajal on paljud inimesed otsustanud loobuda toidulaual kõigest loomsest. Mida peaks kindlasti toidulisandina juurde võtma ja millisel juhul piisab ainult mitmekesisest toidulauast? Tutvustame sulle nelja olulist vitamiini või mineraalainet, millele veganid erilist tähelepanu peaks pöörama.

  Loe edasi...

 • Mida saab igapäevaselt ise ära teha oma juuste tervise heaks?

  Meie kliimavöötmes elavaid inimesi vaevavad tihti erinevad probleemid juustega – need on kas liialt hõredad, katkevad ja lendlevad või hoopiski peadligi, tuhmid ja elutud. Just õige ja kvaliteetne juuksehooldus tagab kaunilt lopsakad, pehmed ja säravad juuksed.

  Loe edasi...

 • Kuidas toetavad tervist oomega-3 rasvhapped?

  Loe edasi...

 • Toeta oma juuste heaolu sees- ja välispidiselt

  Juuste tervise suurimad vaenlased on piirkonniti väga erinevad. Laias laastus jaotuvad looduslikud juuste kahjustajad kaheks - kuumus/päike ja liigne külm. Kui lõunamaades on ohuks intensiivne ja kõrvetav päike, siis meil põhjamaades hoopiski külm ja kuiv õhk. Nagu ikka, ei ole ükski äärmus ka juustele kasulik.

  Loe edasi...

 • Inimorganismile asendamatud ained otse loodusest

  Öeldakse, et loodus annab inimesele ise kogu eluks vajaliku. Selle idee järgi on kõik olulised ained inimese tervise hoidmiseks ja parandamiseks juba olemas, tuleb need vaid üles leida ja piisavas koguses tarbida ning tervis püsibki tugevana.

  Loe edasi...

 • VitirON™ D3 Olive SUN - kõrge annus D3 vitamiini immuunsusele!

  Kas oled mõelnud, miks võibolla just sina D-vitamiini ei omasta?

  Võtad D-vitamiini regulaarselt ja vastavalt soovitustele, kuid vereanalüüsid näitavad siiski selle eluliselt olulise vitamiini puudust? Sellele võib olla nii lihtne selgitus kui ka tõhus lahendus.

  Loe edasi...

 • Juuksed pikaks ning lopsakaks – juuksevitamiinid tulevad appi

  Kiire elutempo tähendab seda, et paljud meist jätavad söögikordi vahele või peame valima toidud, mis ei ole kõige tervislikumad. Vitamiinipuudus mõjutab aga iga osa meie kehast, sh juukseid. Kas on mureks siis juuste katkemine, liigne kuivus, aeglane kasvamine või väljalangemine. Ja kuigi katsetakse mitmeid erinevaid juuksehooldustooteid, siis suurem vastutus langeb meie harjumustele ni

  Loe edasi...

 • Sirvi uut Naerata! ajakirja suvenumbrit!

  Uuest suvenumbrist saad lugeda lähemalt Heidi Hanso pöörasest elust Pajuvärava talus. Mida uut leiab apteegiriiulitelt? Kuidas ohutult päikest nautida? 29 fakti sünnimärkide kohta. Kuidas tulla toime higistamisega? 5 soovitust, kuidas oma praegust elu veel rohkem nautida. 

  Loe edasi...

 • Kas sind ohustab diabeet?

  Eesti Diabeediliidu hinnangul on Eestis ligikaudu 65 000 inimest, kes põevad 2. tüübi diabeeti. Seejuures aga murettekitav, et leidub pea sama palju inimesi, kes on enese teadmata 2. tüübi diabeetikud või põevad eeldiabeeti, sõnab Apotheka proviisor Janika Tähnas.

  Loe edasi...

 • Mida küüned tahavad?

  Küüned on tõepoolest nagu avatud raamat: kui need pole millegagi rahul või on millestki puudus, ei kasuta need vaikimise ja kannatamise taktikat, vaid väljendavad rahuolematust selgelt. Apotheka ajakiri Naerata! pani kokku kõik olulisema, mida õrnad ja haprad küüned vajavad.

  Loe edasi...

 • Eksamid tulemas? Loe kolme nippi, kuidas parandada mälu!

  Kevad tähendab paljude jaoks intensiivset eksamite perioodi, mil on tihtipeale vaja meeles pidada nii palju fakte, et see tundub peaaegu et võimatu. Õnneks on lisaks mälu treenimisele võimalik ka erinevate preparaatide abil oma efektiivsust turgutada, ütleb Apotheka apteeker Kerli Valge

  Loe edasi...

 • Apteekri nipid immuunsuse turgutamiseks

  Tihtipeale arvatakse, et inimesed peaksid tarbima lisavitamiine vaid talvel ja kevadel, sest suvel ja sügisel saab nii päikesest kui ka värsketest puu- ja köögiviljadest piisavalt vajalikke aineid. Tegelikult on päikesevaese suve järel organismi vitamiinivarusid ka sügisel vaja täiendada, ütleb Apotheka apteeker Kerli Valge.

  Loe edasi...

 • Mis aitaks immuunsüsteemi tugevana hoida?

  Et suvel laetud sisemised akud ka sügisel täis oleksid, on tähtis piisavalt puhata, süüa tasakaalustatult ja olla füüsiliselt aktiivne. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja energiavarude täiendamiseks tulevad appi toidulisandid.

  Loe edasi...