Nahahooldus


 • Tooteesitlused detsembris

  Tooteesitlused detsembris

  Detsembris toimuvad Apotheka Tallinna, Tartu ja Rakvere apteekides mitmete apteegikosmeetika brändide ja toodetega tutvumised. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi!

  Loe edasi...
 • Kuidas näonahk suvel särama saada?

  Kuidas näonahk suvel särama saada?

  Suvine jume on imeilus! Kuidas panna näonahk aga püsivalt särama ja oma nahka päikese eest kaitsta? Kosmeetik Eva Miller jagab oma nõuandeid.

  Loe edasi...
 • Päikesekaitsevahendid – kuidas leida endale sobivaim?

  Päikesekaitsevahendid – kuidas leida endale sobivaim?

  Päikesekaitsevahendite hulk apteegis võib võtta silme eest kirjuks: kreemid, õlid, päikesekaitsepulgad, ihupiimad ning erinevad spreid ja aerosoolid. Apotheka apteeker Janika Tähnas selgitab, mille poolest päikesekaitsetooted teineteisest erinevad ning kuidas leida endale sobivaimad.

  Loe edasi...
 • TERMAALVESI – kellele ja milleks?

  TERMAALVESI – kellele ja milleks?

  Hooli enda nahast ning vali ülikasulikke mikroelemente ja mineraale sisaldava termaalvee. Pehmendava, rahustava ja niisutava omadusega iluvesi sobib igale nahatüübile ja vanusele. 

  Loe edasi...
 • Mitsellaarvesi – kellele ja milleks?

  Mitsellaarvesi – kellele ja milleks?

  Viimastel aastatel on populaarsust kogunud prantsuse päritolu mitsellaarvesi, mis on tuntud oma kasulike toimeainete poolest. Apotheka apteeker Kerli Valge selgitab, miks oleks hea mitsellaarvett kasutada ja kuidas endale sobivaim toode valida.

  Loe edasi...
 • Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Jahedate ja tuuliste ilmade saabudes on viimane aeg oma suvine iluarsenal sügistalviste vastu vahetada, muidu hakkavad talvel nahaprobleemid kimbutama, tuletab Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik meelde.

  Loe edasi...
 • Mida küüned tahavad?

  Mida küüned tahavad?

  Küüned on tõepoolest nagu avatud raamat: kui need pole millegagi rahul või on millestki puudus, ei kasuta need vaikimise ja kannatamise taktikat, vaid väljendavad rahuolematust selgelt. Apotheka ajakiri Naerata! pani kokku kõik olulisema, mida õrnad ja haprad küüned vajavad.

  Loe edasi...
 • Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Eestis kahepäevase koolituse andnud rahvusvaheline prantslannast koolitaja, proviisor Perrine Frick tõdes intervjuus, et täiskasvanuea akne on viimaste aastatega üha tõsisemaks probleemiks muutunud.

  Loe edasi...
 • Uurea – kuiva naha tõhus abimees

  Uurea – kuiva naha tõhus abimees

  Eesti kliimas esineb väga paljudel inimestel nahakuivust – ketendamist, sügelust, paksendeid ja lõhesid. Seetõttu on oluline nahka igapäevaselt niisutada. Dermatoloogide hinnangul on kõige tõhusam niisutavate omadustega toimeaine uurea ehk karbamiid.

  Loe edasi...
 • Kõik, mida on vaja teada kätepesust

  Kõik, mida on vaja teada kätepesust

  Hoolikas kätehügieen aitab nakkushaigusi eemal hoida, seepärast tasub just viirushaiguste leviku ajal puhastada käsi põhjalikult, rõhutab Apotheka apteeker Kerli Valge.

  Loe edasi...
Page
Küsi apteekrilt