FARINGO SPRAY APELSIN 20ML

8,00 €

400,00 €/l


Toimeaine / Koostis
Saialill, astelpaju, apelsiniõli, rosmariin
Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Suuõõne ja neelu limaskesta ärrituse leevendamiseks pärast erinevaid protseduure või põletiku korral kasutatav sprei. Kõik koostisosad on looduslikud õlid, mis moodustavad mehaanilise kaitsekihi ja katavad suuõõne ning neelu limaskesta. See aitab hoida limaskesta niiske ning elastsena, vähendab ebamugavustunnet ja valu, karedat ning kriipivat tunnet kurgus ja kergendab ka toidu neelamist.

Kasutamisjuhised
Loksutage pudelit. Võtke pudel kätte pihustus otsikuga enda suunas. Pöörake pihustusotsik 90 kraadi vastupäeva. Suunake pihustusotsik suhu. Esmakordsel kasutamisel pihustada suhu, vajutades pihustile 2-3 korda. Hoidke pudelit püstises asendis. Üks vajutus pihustile pihustab umbes 200mg toodet. Pärast kasutamist puhastage pihustusotsik pabersalvrätikuga ja keerake see tagasi algasendisse. Toodet kasutatakse kolm korda päevas peale sööki.

Koostisosade loetelu
Taimeõli, astelpajuõli (Oleum Hippophaes), saialille õisikute õlitõmmis (Oleum Calendulae), apelsiniõli (Oleum Aurantii dulcis) ja rosmariini ekstrakt (Extractum Rosmarini).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage, kui olete selle toote mis tahes koostisosade suhtes ülitundlik (allergiline). Vältige toote sattumist silma!
Võib kasutada lastel alates 2. eluaastast; lastel kuni 6. eluaastani kasutada täiskasvanu järelevalve all.

Säilitamistingimused
Kuivas, laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida hoolikalt suletud originaalpakendis, toatemperatuuril (15–25 °C). Pärast avamist kasutada 3 kuu jooksul.

Seadme ja pakendi sisu
FarinGo Apelsin spray pudel 20ml ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
SIA „SILVANOLS“, Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Läti.
www.silvanols.com

Päritoluriik
Läti