EASYPEEL JALGU KOORIVA EFEKTIGA SOKID 1 PAAR

14,95 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 9,95 €

14,95 €/tk


Ravimivorm / pakend
SOKID
Kogus pakendis
1PAAR

  • -33%

Tootetutvustus, otstarve
Taimsete ekstraktidega, kergesti kasutatav ja efektiivne kooriva toimega jalamask.

Easy Peel kooriva toimega jalamask soodustab pindmiste, surnud naharakkude loomulikke eemaldumist. Kooriv toime on täielik - see tähendab, et toode toimib efektiivselt ka raskesti ligipääsetavates kohtades - küünevallidel, tallaalustes nahavoltides, varbavahedes. Easy Peel jalamaski võib kasutada soovimatute nahapaksendite vähendamiseks kandadel. Pehme ja sile nahk aitab vältida nahapaksendite korral tekkivaid kannalõhesid. Easy Peel jalamaski kasutamine on mugav ja kiire meetod, mis aitab hoida jalad pehmed, siledad ja kaunid.
Easy Peel koostises olev bambusäädikas toetab puuviljahapete koorivat toimet ning neutraliseerib ebameeldivat lõhna. Glütseriin ja allantoiin niisutavad ja pehmendavad nahka. Koorumisprotsess algab individuaalselt 3...14 päeva pärast toote kasutamist. Intensiivse koorumisprotsessi ajal (3...7 päev) ei soovitata kasutada täiendavaid koorumist kiirendavaid vahendeid, samuti kasutada jalakreemi nädala jooksul peale toote kasutamist.

Kasutamisjuhised
Kasutusjuhend:
1. Avage pakend
2. Tõmmake jalga kooriva toimega sokid.
3. Eemaldage kleepribalt kaitsekile ja kinnitage sokid.
4. Jalamaskil tuleks lasta toimida umbes 50...70 minutit.
Soovitatav toote kasutamissagedus on 6 korda aastas.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Alcohol Denat., Lactic Acid, Glycolic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Bamboo Vinegar, Zingiber Officinale Root Extract, Lac, Papain, Anthemis Nobilis Flower Extract, Allantoin.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele. Kasutamiseks ainult jalgadele.
Vältida silma sattumist. Ärge kasutage seda toodet, kui Teil esineb jalgadel nahakahjustusi või haavu.
Toote kasutamisel võib jalgades tekkida sügelus ja kirvendustunne, nahk võib tunduda kare ja kuiv - see on normaalne. Katkestage toote kasutamine, kui tunnete tugevat kõrvetus- või sügelustunnet, vajadusel konsulteerige arstiga.
Kuna naha uuenemisprotsess kestab 28 päeva, siis võib koorumisprotsess kesta kuni 3...4 nädalat. On individuaalne, kas kooriv toime avaldub kohe või viivitusega ning kas nahk hakkab ketendama või koorub maha laiguliselt.
Pärast koorumisprotsessi vältida otsest päikesevalgust jalgadele, vajadusel kasutada sobilikku päikesekaitsefaktoriga kreemi.
Hoida kõrgete ja madalate temperatuuride ning otsese päikesevalguse eest.

Säilitamistingimused
Säilitada toatemperatuuril

Netokogus
1 paar

Vastutav isik
Repforce OÜ, Pärnu mnt 141 pk 43, 11314 Tallinn, Eesti

Päritoluriik
Hiina