DUREX PLAY LUBRIKANT GEEL VERY CHERRY 50ML

13,58 €

271,60 €/l


Ravimivorm / pakend
LUBRIKANT GEEL
Kogus pakendis
50ML

Tootetutvustus, otstarve
Durex Play Cherry lubrikant.

Mahlakas intiimlibesti on mõnus, maitseb hästi ja on maitsvalt puuviljane. Unikaalne koostisosade segu, mis on suhkruvaba. Kasuta seda kus soovid ja millal soovid. See vähendab vaginaalsest kuivusest tingitud probleeme ja ebamugavustunnet intiimsetes kohtades, suurendades lähedust ja aidates Teil mõlemal sensuaalseid kogemusi tunda. Libesti on vesilahustuv ja kergelt maha pestav, ei kleepu ja ei jäta plekke.

*Toote välimus võib erineda pildil oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis/erineva välimusega.

Kasutamisjuhised
Durex Play™ Cherry sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi.

Kuidas kasutada: võtke kork ära, pigistage õrnalt ja kandke libesti kuhu iganes soovite. Kui vajate rohkem, lisage juurde.

Peale avamist kasutage 3 kuu jooksul.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Tervisele ohutu, kuid mitte süüa ja hoida laste eest. Vältida silma sattumist. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine koheselt. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Libesti võib takistada spermatosoidide liikuvust, seega juhul, kui soovite rasestuda, konsulteerige enne kasutamist arstiga.

Säilitamistingimused
Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Kasutada kolme kuu jooksul peale avamist.

Seadme ja pakendi sisu
Netokogus: 50 ml.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Durex ja Durex logo on Reckitt Benckiseri ettevõtete grupi kaubamärgid.

Kontaktandmed: SIA Reckitt Benckiser (Latvia), Strelnieku street 1A-2, Riia, Läti, tel. +371 67 320 956.

Päritoluriik
Tai.