BIOFREEZE SPREI 118ML

16,54 €

140,17 €/l


Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
118ML

Tootetutvustus, otstarve
Biofreeze® krüoteraapia valuvaigistav sprei, 118 ml.

Biofreeze® on naha pinnale kantav valuvaigisti, mis annab krüoteraapia ravitoime efektiivselt, lihtsasti kasutavas vormis, USP- kvaliteediga koostisosade kaudu. Kliinilised andmed kinnitavad Biofreeze valuvaigistava toime efektiivsust.
Biofreeze toodetes kasutatakse looduslikke, põletikku ja valu leevendavaid taimeekstrakte, mis aitavad leevendada erinevaid liiges- ja lihasvaevuseid.

Biofreeze lühiajaline valuvaigistav efekt hõlbustab liikumist, soodustades kiiremat, kestvamat paranemist ja taastumist. Seda võib kasutada ravi või teraapia ajal kodus või ka mujal valu kontrollimiseks. Enne treeningut ja/või teraapiat soodustab Biofreeze valuvaba liikumist. Pärast tegevust lõdvestab Biofreeze lihaseid ja liigeseid.

Näidustused: Lihasvalud ja -krambid; ristluu-, selja-, õla-, kaela-, põlve-, puusa-, küünarnuki- ja hüppeliigesevalu; artriidi- ja tendiniidivalu; lihastundlikkus; spordi- või treeninguvigastustest tulenev valu; valulikud nihestused, verevalumid, muhud või nikastused.

Kasutamisjuhised
Lapsed alates 12 eluaastast ja täiskasvanud: Panna vigastada saanud/valutavale piirkonnale 3-4 korda päevas.
Alla 12 aastased lapsed: Enne kasutamist konsulteerida apteekri või arstiga.
Enne kasutamist konsulteerida apteekri või arstiga, kui olete rase, imetate või Teil on tundlik nahk. Pihustada spreid soovitud piirkonnale kehal, masserimine ei ole vajalik. Pärast kasutamist loputada käed külma veega.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kasutada vastavalt juhistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Toote sattumisel suhu, pöörduge koheselt arsti poole. Väldi kokkupuudet silmade ja limaskestaga. Kui olukord halveneb või/ja sümptomid püsivad rohkem kui 7 päeva või kaovad ning tekivad uuesti, siis lõpeta toote kasutamine ja pöördu arsti poole. Mitte kasutada haavadel või kahjustatud nahal. Mitte kasutada koos teiste salvide, kreemide, spreide või linimentidega. Mitte kasutada ärritunud nahal või kui kasutamise järel tekib liigne ärritus. Ära kata pihustatud ala sidemega. Mitte kasutada koos soojenduspadja või -seadmega.

Säilitamistingimused
Hoia toodet jahedas ja kuivas kohas, pudeli kork korralikult suletuna. Hoida eemal väga suurest kuumusest või tulest.
Hoida laste eest kättesaamatus kohas!

Seadme ja pakendi sisu
Sprei 118 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Performance Health LLC, 1245 Home Avenue, Akron, OH 44310, Ameerika Ühendriigid.
Maaletooja: MEDIRON OÜ, Pärnu mnt 463, 10916, Tallinn, Eesti, info@mediron.ee.

Päritoluriik
Ameerika Ühendriigid