SILICEA SEEDETRAKTI GEEL 200ML

12,59 €

62,95 €/l


Toimeaine / Koostis
Ränihappegeel
Ravimivorm / pakend
GEEL
Kogus pakendis
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Silicea soodustab patogeenide sidumist, mis aitab leevendada ägedate seedetrakti vaevuste sümptomeid nagu kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, puhitus ja kõhulahtisus.
Soovitav kasutada pikaajalise kuurina (kuni 6 nädalat) inimestel, kellel on kroonilised seedetrakti häired nagu iiveldus, puhitus, kõhukrambid, kõhulahtisus, oksendamine, täiskõhutunne või kõrvetised.

Silicea seedetrakti geeli toimet avaldav komponent on ränigeel (ränihappegeel). Ränigeeli teeb eriliseks selle ebatavaliselt suur patogeenide ja patogeenide mürkainete sidumise võime. See tähendab, et patogeenid ja nende mürkained seotakse seedekulglas füüsilise protsessi käigus ning väljutatakse soolestiku kaudu loomulikul teel. Silicea seedetraktigeel leevendab sümptomeid ja soodustab ärritunud seedekulgla taastumist. Ränigeel seob lisaks patogeenidele gaase ja aitab neid organismist väljutada vähendada puhitustunnet.

Kasutamisjuhised
Ägedate sümptomite korral võtta lastel ja täiskasvanutel söögikordade vahel ja vajadusel vahetult enne magamaminekut 2 mõõtelusikatäit (2x15ml) geeli 3 kuni 5 korda päevas lahustatuna vees (vähemalt 300 ml). Ägedate sümptomite taandumise korral võib geeli võtmist jätkata veel mõne päeva, manustades 1 mõõtelusikatäis (15 ml) geeli 3 korda päevas vähemalt pool tundi enne sööki.
Soovitav kasutada pikaajalise kuurina inimestel, kellel on kroonilised seedetrakti häired nagu iiveldus, kõhupuhitus, kõhukrambid, kõhulahtisus, oksendamine, kõhuvalu või kõrvetised. Manustades iga päev 1 mõõtelusikatäis (15 ml) geeli lahustatuna vees või tees (vähemalt 300 ml) 3 korda päevas toidukordade vahel. Soovitavaks kuuri pikkuseks on kuni 6 nädalat, kuid tulemused peaksid olema nähtavad juba kolme nädala pärast. Palun loksutage pudelit enne kasutamist.

Koostisosade loetelu
100 ml geeli sisaldab 100 ml ränigeeli (ränihappegeel), milles on 3,5 g ränidioksiidi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Haigusega kaasneva kõhulahtisuse korral tuleb piisavalt juua, et ei tekiks vedelikupuudust. Eriti oluline on viivitamatu vedeliku asendamine laste puhul. Palun võtke teisi preparaate (eelkõige ravimeid) vähemalt 2 tundi enne või pärast Silicea seedetrakti geeli manustamist, vastasel korral võib see mõjutada ravimite toimet. Pikaaegsel toote kasutamisel tagada piisav vedeliku ja vitamiinide tasakaal dieedis.

Säilitamistingimused
Säilitamine: Hoida temperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna külmumise eest. Peale avamist tuleb geeli hoida külmikus temperatuuril 2°C kuni 8°C ja kasutada ära 4 nädala jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis geel pudelis 200ml ja infoleht.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Anton Hübner GmbH & Co. KG, 79236 Ehrenkirchen, Saksamaa

Levitaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn, Tel: 6 830 700
Muud tooted
Küsi apteekrilt