Avaleht REKORDSAN RISTKORSETT ORTOPEEDILINE T2 NERO

REKORDSAN RISTKORSETT ORTOPEEDILINE T2 NERO

58,23 €

58,23 €/tk

Ravimivorm / pakend
KORSETT

Tooteinfo

Tootetutvustus, otstarve

Ortopeediline ristkorsett Nero kõrgusega 27cm, õhku läbilaskvast materjalist. Kerge, vastupidav ja mugav. Korsetil on keha järgiv kuju, spetsiaalne polsterdatud tugiliistudega seljaosa, ristikujuline tugevdus seljaosal, elastsed paravertebraalsed, külgmised ja diagonaalsed tugiliistud, mis tagavad ristluupiirkonna tõhusa toe ja perfektse sobivuse. Kahekordsed reguleeritavad kinnitusrihmad tugevdavad nimmepiirkonna toetust, kõhuosas kaitsev ja toetav lai takjakinnis. Vähendab koormust seljale, tagab selgroo õige asendi ning aitab vältida liigutusi, mis võivad valu tekitada.Kantakse arsti soovitusel profülaktiliselt, ravi toetamiseks ja taastusraviks järgmiste nimme-ristluupiirkonna patoloogiate puhul: lumbalgia, istmikunärvipõletik, lihaspinged; kergete vigastuste puhul, operatsioonijärgselt. Profülaktikaks ja kaitseks soovitatakse raske füüsilise töö tegijaile: ehitajad, kaubalaadijad, auto- ja mootorsõidukijuhid, maatöö ning mitmete spordialade nagu raskejõustik, kuulitõuge, suusatamine, tennis jms harrastajalele.

Ravi toetamiseks ja taastusraviks lumbalgia, istmikunärvipõletik, lihaspinged; kergete vigastuste puhul, operatsioonijärgselt.

Sobib nii meestele kui naistele, suurused I-IV.Suurus 2 - vööümbermõõt 80-100 cm.Kasutamisjuhised

Tõmmake välimised topeltrihmad lahti, pange korsett ümber ja kinnitage see kõhu alaosa piirkonnas takjakinnisega. Pingutage välimisi topeltrihmasid, et saada sobiv surve nimmepiirkonnas. Kinnitage topeltrihmad korseti kõhuosal olevale taklakinnisega pinnale.

Korsetti kantakse tervel nahal, vigastuste või nahaärrituse puhul katta nahaosa plaastri või steriilse sidemega. Kui valu muutub ägedamaks, konsulteerige arstiga.Tootja

Maaletooja: EPP OÜ, Pärnu mnt 7a, Karksi-Nuia, 69103 Viljandimaa, 4330930Päritoluriik

Itaalia

Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake