ORLIMAN RANDMELIIGESE ORTOOS M760 S1

Abivahend

28,19 €

28,19 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Piirhind €35

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €7.0475

Haigekassa 90% soodustusega €2.819

Haigekassa 100% soodustusega -Tootetutvustus, otstarve
Suurus 1

Antud toode vastab Euroopa Meditsiiniseadme direktiividele 93/42/CEE(RD. 1591/2009). Riskianalüüsi (UNE EN ISO 14971) riskifaktorid on minimaliseeritud. Uuringud on läbi viidud kooskõlas Euroopa regulatsiooniga UNE-EN ISO 22523 (proteesid ja ortoosid).
TOOTE KIRJELDUS
Immobiliseeriv randmeortoos peopesatoestusega. Ortoos on valmistatud hingavast materjalist, kolmekordse tugisüsteemiga,
mis koosneb kohandatavast alumiiniumist peopesaosast ja anatoomiliselt disainitud sise- ja väliskinnitusrihmadest.
NÄIDUSTUSED
Randmenärvipõletik, tendiniit (kõõlusepõletik), tendovaginiit (kõõlustupepõletik), tenosüvoniidi ja randme kolmnurkset sidet mõjutavate traumade korral ning pärast operatsiooni või sportimise ajal vigastuste ärahoidmiseks. Stabiliseerib alumise radiaalse ning kubitaalse (küünarnuki-)liigese.

Kasutamisjuhised
Immobiliseeriv randmeortoos võimaldab teil reguleerida randme paindumisvõimet. Ortoosi randmele sobitamiseks: 1. vabastage ortoosi kinnitusrihmad, et ortoos oleks võimalikult avatud; 2. asetage käsi ortoosi sisse, pöial küljel avasse; 3. pingutage käerihm ning kinnitage see haagiga; 4. asetage randmerihm soovitud asendisse ja pingutage seejärel topelt rihma, et saavutada randme ja käe vajalik kompressioon; 5. viimasena sulgege kaks peopesarihma, reguleerides pinget ja suunda.
NB! Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.
NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.

Seadme ja pakendi sisu
Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
OÜ Rehabilitatsiooniabi
Tulika 19
Tallinn 10613
www.abivahendid.ee
info@abivahendid.ee

Päritoluriik
Hispaania
Küsi apteekrilt