FLEXI-T +380 EMAKASISENE VAHEND

50,77 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
EMAKASISENE KONTRATSEPTIIV

Tootetutvustus, otstarve
Flexi-T+ 380: emakasisene rasestumisvastane vahend naistele, kes on sünnitanud ühe või mitu last. Samuti postkoitaalne kontratseptsioon.

Flexi-T® eelised:
- Väike ja paindlik;
- Ebamugavustunne sisestamisel suhteliselt olematu;
- Kitsas sisestustoru (läbimõõt 3,5 mm):
- Kolvita, seega on mulgustumisoht paigaldamise ajal minimaalne;
- Sobilik kuju;
- Usaldusväärne;
- Nähtav röntgeni- ja ultrahelipildil:
- Kaitse 5 aastat;
- Hormoonivaba;
- Sobib enamikule naistele:
- Kohene kaitse peale paigaldamist;
- Viljakus taastub täielikult kohe pärast eemaldamist.

Kasutamisjuhised
Flexi-T ESV saate osta apteegist ilma retseptita. Selle paigaldab teile günekoloog menstruaaltsükli mis tahes päeval. Enne Flexi-T sisestamist ja paigaldamist teostatakse vaginaalne läbivaatus. Flexi-T ESV paigaldatakse maksimaalselt viieks aastaks. Kohe pärast eemaldamist võib paigaldada uue Flexi-T.

Koostisosade loetelu
Flexi-T on valmistatud polüpropüleenist, millega on segatud baariumsulfaati, mis teeb selle röntgenseadme jaoks nähtavaks. Flexi-T+ 380 mõõtmed on: pikkus 32 mm ja laius 28 mm. Selle telje ümber on mähitud 0,3 mm läbimõõduga ja ülisuure vasesisaldusega (99,9%) niit. Mudeli Flexi-T+ 380 puhul on niidi ning kahe ristharu 99,9% vasesisaldusega vaskvõrude pindala 380 mm.Telje pinnale on kinnitatud üks monofilamentne sõlmeta niit. Polüpropüleenist sisestustoru läbimõõt on vaid u 3,5 mm ja seetõttu saab Flexi-T-d kasutada ka juhul, kui naise emakakaelakanal on kitsas. Flexi-T disain põhineb tuhandete eri vanuse- ja pariteetsusrühmadesse kuuluvate fertiilsete naiste emakaõõnte risti- ja pikimõõtmete põhjalikel in vivo mõõtmistel, mille tulemusel on saavutatud optimaalne ühilduvus. Flexi-T kuju aitab vältida emakalimaskesta ärritust, see on „emakapõhjaga ideaalselt sobituv“ ja iseeneseliku väljumise risk on minimaalne.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ärge kasutage Flexi-T või sarnast tüüpi ESV-d järgmistel juhtudel:
- rasedus
- emaka infektsioon (sh vaagnapõletik)
- seletamatu verejooks
- emaka polüübid või fibroidid (müoom)
- emakavälise raseduse võimalus
- emaka väärarend
- emakavähk
- vaseallergia
- kehvveresus
- liiga väike emakas

Tähtis
Kui te võtate mis tahes ravimeid, eriti antikoagulante (verevedeldajaid), teavitage sellest kindlasti eelnevalt oma arsti. Elektri- või kiiritusravi saamisel teavitage arsti, et teile on paigaldatud vasest ESV.

Säilitamistingimused
Kõlblikkusaja lõpp on märgitud pakendile. Kuivas kohas ja toatemperatuuril hoiustamise korral on maksimaalne kõlblikkusaeg 5 aastat.
Ärge kasutage Flexi-T-d, kui selle pakend on kahjustunud. Flexi-T on ette nähtud ainult ühekordseks kasutamiseks ja seda ei saa uuesti steriliseerida.

Seadme ja pakendi sisu
Igas mullpakendis sisaldub üks etüleenoksiidiga steriliseeritud Flexi-T.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Prosan International B.V, Holland
Lisainfo: Exeltis Baltics UAB, +3725059590

Päritoluriik
Holland