ECHINA SINKKI+C TBL N20

Toidulisand

2,89 €


Toimeaine / Koostis
Päevakübar,Zn,vit C,atserool,aniis,mentool
Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N20

Tootetutvustus
EchinaZinc loseng kurgukäheduse korral
EchinaZinc sisaldab punase päevakübara ekstrakti (Echinaceae), acerola kirsi ekstrakti, tsinki, aniisiõli ja mentooli. EchinaZinc vähendab kurgu kähedust ja valulikkust. Päevakübara ekstrakt ja tsink toetavad organismi kaitsevõimet. Acerola kirss sisaldab looduslikku C-vitamiini, mis aitab kaasa immunsüsteemi normaalsele talitlusele. Aniis ja mentool aitavad leevendada ninakinnisust.
Ei sisalda laktoosi, gluteeni ega loomseid koostisaineid.. Lõhna ja maitseainena lisatud lagritsaekstrakti, magusainena fruktoosi ja sorbitooli.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
1 tablett neli korda päevas. Tabletil lasta suus sulada.

Sisaldus päevase annuse kohta
Soovitatav päevane annus (4 tabletti) sisaldab:
Acerola-kirsi pulber 250 mg
mis sisaldab C-vitamiini 68 mg 83 %*
Tsink 14 mg 140 %*
Päevakübara ekstrakt 58 mg

*NRV-protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Fruktoos, magusaine (sorbitool-alla 10%), mahuained (E460, E466), lagritsaekstrakt, Acerole-kirsi pulber ( Malpighia glabra L), tsinkglükonaat, päevakübara juure ekstrakt (Echinacea pallidae radix), paakumisvastane aine (E551), aniisiõli, emulgaator (470b), mentool.

Hoiatused
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise, tasakaalustatud toitumise ega tervisliku eluviisi asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust (ksülitool).
EchinaZinc pole soovitatav inimestele, kes on allergilised korvõieliste suhtes või kellel on polüskleroos, kollagenoos või mõni muu autoimmuunhaigus, leukoos või tuberkuloos.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril.

Netokogus
14,5 g / 20 tabletti

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Vitabalans OY, Varastokatu 8, FI-13500, Hämeenlinna. Maaletooja: Vitabalans Pharma OÜ, Hõbekuuse tee 26, 12111 Tallinn.

Päritoluriik
Soome