CICCARELLI SOOLATÜÜKA EEMALDAMISEKS KÜLMRAVI 75ML

15,85 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.
Eemaldab sooltüükad
Kiire pealekandmine
Lihtne kasutada
Külmutab soolatüükad juure keskmest
Eemaldab soolatüükad ühe kasutuskorraga*
Sobilik täiskasvanutele ja lastele alates 4. eluaastast. Pakendis 12 aplikaatorit (12 raviks).

Toode eemaldab nii taldmised, kui ka tavalised soolatüükad tänu külmravi tehnoloogiale.
Küroteraapia on tehnoloogia, milles kasutatakse väga madat temperatuuri, vahemikus -45°C kuni -50°C, mis põhjustab soolatüüka külmumise kuni juureni ja irdumise. Tänu komplektis olevale 12 aplikaatorile on toodet lihtne ja mugav kasutada.

MIS ON SOOLATÜÜKAD?
Taldmised soolatüükad asuvad jalatallal, ristvõlvi all. Need võivad olla kõvad ja surve korral väga valulikud. Tavalised soolatüükad esinevad kätel, küünarnuki- ja põlvepiirkonnas ning näol. Oma olemuselt on soolatüükad naha pealispinna vohandid, mis tekivad naha kasvamise käigus. Mõlemad vormid on ebameeldivad ja võivad otsese kontakti korral olla nakkavad.

Kasutamisjuhised
1. Eemaldage kaitsekork ballooni pihustusotsikult.
2. Asetage aplikaator pudeli pihustusotsiku avasse, nii et aplikaatori otsas olev käsn jääb pudelist eemale.
3. Aplikaatori käsna täielikuks niisutamiseks vajutage pihustile 3-5 sekundit, kuni käsna otsa ilmub väike tilk.
4. Oodake enne aplikaatori käsna soolatüükale asetamist 10-15 sekundit, veendumaks et aplikaator ei tilgu. Juhul, kui tilkumine ikkagi toimub, eemaldage liigsed jäägid salvrätiga. Vältida kokkupuudet kätega.
5. Kui käsn on täielikult märgunud, aga samas ei tilgu, asetage käsn vastu soolatüüka keskkohta ja hoidke maksimaalselt 40 sekundit. Protseduuri kestel ärge vajutage märgunud käsna liiga tugevasti soolatüükale. Protseduuri kestel ärge pihustit vajutage.
6. Soolatüügas irdub umbes kahe nädala jooksul.
* Ühekordne kasutus on tavaliselt piisav soolatüüka eemaldamiseks, sügavalt juurdunud soolatüükad võivad vajada täiendavalt 2-3 kasutuskorda, pidades vahet iga kasutuskorra vahel 2 nädalat. Juhul, kui soolatüükaid on palju, ravige ühte soolatüügast korraga. Pidage iga soolatüüka eemaldamisel vahet 2 nädalat.

Koostisosade loetelu
Butaan, propaan, isobutaan, dimetüüleeter

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Konteiner on rõhu all: võib lõhkeda kuumutamisel. Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Kaitske ballooni päikesevalguse eest. Mitte kasutada üle 50ºC temperatuuri korral. Ballooni ei tohi kunagi katki torgata ega põletada, isegi siis, kui see on tühi. Mitte pihustada lahtisesse tulle, ega teistesse süüteallikatesse. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest süttimisohu allikatest. Mitte suitsetada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Piisava ventilatsiooni puudumisel võib moodustuda plahvatusohtlikke segusid. Tuulutage ruum pärast kasutamist. Mitte visata seadet ära enne selle täielikku tühjenemist. Ärge pihustage silma. Silma sattumisel loputada koheselt rohke vee ja füsioloogilise lahusega. Kanda ainult soolatüügastele. Ärge kasutage toodet ilma aplikaatorita. Ärge kasutage toodet üle 4 korra samal soolatüükal. Vahetage aplikaatorit igal järgmisel kasutuskorral. Mitte kasutada diabeetikutel, raseduse ja rinnaga toitmise ajal ning alla 4-aastastel lastel. Toote vale kasutamine võib põhjustada põletust ja nahakahjustusi. Kui vedelat gaasi peaks tilkuma soolatüüka lähedal olevale tervele nahale, peatage koheselt ravi, kuivatage vedelik puhta lapiga ja konsulteerige arstiga. Kui olete toodet alla neelanud, võtke koheselt ühendust oma raviarstiga ja näidake talle antud pakendit. Järgige kasutusjuhendit. Ärge visake toote pakendit ära enne kui pakend pole lõpuni kasutatud.

Seadme ja pakendi sisu
75 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Cosmosol s.r.l., via Per Quartiano, 25, 26837 Mulazzano, Itaalia.
Turustaja: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16 Laagri, Harjumaa, Eesti.