VICHY LIFTACTIV PEPTIDE-C AMPULLID 1,8ML x N10

33,75 €
Toode on hetkel laost otsas

Toimeaine kogus
1.8 ML
Ravimivorm / pakend
VEDELIK
Kogus pakendis
N10

  • -20%

Tootetutvustus, otstarve
LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C VANANEMISVASTASED AMPULLID 1,8 ml x 10.

Sisaldavad puhast C-vitamiini, peptiide, looduslikku päritolu hüaluroonhapet ja Vichy kuumaveeallika mineraalvett. Ei tekita allergiat. Niisutavad ja pinguldavad nahka vaid hetkega.

Kümne päeva jooksul: muudavad naha siledamaks, säravamaks ja pringimaks.
Ühe kuu jooksul*: annavad nahale uut elujõudu ja vähendavad kortse.10 ampulli, 20 kasutuskorda. Aktiveeritud koostis. Ei sisalda lõhnaaineid.

UUENDUSLIK KORTSUVASTANE TOODE VICHYLT:

LIFTACTIV SPECIALISTI ampullid sisaldavad suures koguses dermatoloogilisi toimeaineid, mis aitavad tõhusalt võidelda peamiste vananemisilmingutega. Võitleb peamiste peente kurdude ja isegi sügavate kortsudega. Tänu ampullidele säilib toimeainete tõhusus ja need tagavad igal kasutuskorral toote värskuse.
30 päevane kuur on välja töötatud kollageenikaost tingitud kortsude vähendamiseks. Peptide-C vananemisvastased ampullid soodustavad epidermise uuenemist, niisutavad nahka, muutes seda pringimaks, vähendavad kortse ja siluvad nahapinda.

KOOSTIS
PUHAS C-VITAMIIN, PEPTIIDID JA LOODUSLIKKU PÄRITOLU HÜALUROONHAPE. Tõhusa ja lihtsa koostisega toode, mis sisaldab optimaalses koguses toimeaineid ning on pakendatud kaitsvatesse ampullidesse.

KLIINILISELT TÕESTATUD TOIME. Silmaäärsete ja otsmikukortsude dermatoloogiliselt kontrollitud hindamine 30 päeva pärast*. Naised kinnitavad esmaklassilist tõhusust: nahk on siledam, pringim ja säravam ning elujõulisema ja silmanähtavalt nooruslikuma välimusega.

ETTEVAATUSABINÕUD KASUTAMISEL:

Toode on aktiveeritud koostisega. Välispidiseks kasutuseks.

ÄRGE ALLA NEELAKE. ÄRGE KASUTAGE SÜSTIMISEKS. HOIDKE LASTELE LIGIPÄÄSMATUS KOHAS.

Võib jätta riietele plekke. Peske pärast toote kasutamist käsi. Ärge kandke laugudele. Kui toodet satub silma, loputage silmi kohe põhjalikult veega. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes. Kasutage igal hommikul päikesekaitsetoodet, mille kaitsetegur (SPF) on vähemalt 15. Ärrituse tekkimisel kasutage toodet harvem ning püsiva ärrituse korral lõpetage toote kasutamine ja pidage nõu arstiga.


* Kui 30 päeva jooksul kasutatakse igal hommikul ja õhtul pool ampulli.

Kasutamisjuhised
KASUTAMINE. Kandke puhtale näo- ja kaelanahale hommikul pool ampulli ning õhtul veel pool ampulli. Ärge kandke toodet ripsmepiirile. Masseerige õrnalt,
kuni toode on täielikult imendunud. Kasutage enne päevakreemi või seerumit. Lihtne ja ohutu avada. Vt ka karbis või pakendil olevaid juhiseid. Murdke ampulli kael salvräti abil ära. Ühendage plastaplikaator avatud ampulliga. Pigistage pool ampulli sisust peopessa. Pärast seda sulgege plastaplikaator korgiga kuni teise kasutuskorrani. Pärast õhtust kasutuskorda visake ampull olmeprügi hulka ning loputage plastaplikaatorit veega ja laske sel ära kuivada, et see oleks järgmiseks kasutuskorraks valmis. Pakendis on kümne ampulli jaoks üks aplikaator.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
AQUA / WATER • ASCORBIC ACID • BUTYLENE GLYCOL • DIPROPYLENE GLYCOL • GLYCERIN • SODIUM HYALURONATE • HYDROLYZED RICE PROTEIN • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • HYDROLYZED LUPINE PROTEIN • PENTYLENE GLYCOL. Code F.I.L. : B235134/1

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Toode on aktiveeritud koostisega. Välispidiseks kasutuseks.

ÄRGE ALLA NEELAKE. ÄRGE KASUTAGE SÜSTIMISEKS. HOIDKE LASTELE LIGIPÄÄSMATUS KOHAS.

Võib jätta riietele plekke. Peske pärast toote kasutamist käsi. Ärge kandke laugudele. Kui toodet satub silma, loputage silmi kohe põhjalikult veega. Mitte hoida otsese päikesevalguse käes. Kasutage igal hommikul päikesekaitsetoodet, mille kaitsetegur (SPF) on vähemalt 15. Ärrituse tekkimisel kasutage toodet harvem ning püsiva ärrituse korral lõpetage toote kasutamine ja pidage nõu arstiga

Säilitamistingimused
SÄILITAMINE. Hoidke jahedas ja pimedas temperatuuril kuni 30 °C. Et koostisained säiliksid optimaalselt, võib toodet hoida enne avamist külmkapis. Pärast ampulli avamist tuleb see ära kasutada 48 tunni jooksul, et säilitada koostisainete tõhusus. Toote värvus võib aja jooksul tumeneda, kuid see ei mõjuta kuidagi toote kvaliteeti. Toode on merevaigukarva klaaspakendis, mis kaitseb seda kokkupuute eest hapnikuga.

Netokogus
1,8ml*10

Vastutav isik
Maaletooja: SIA L'Oreal Baltic, Citadeles, Riia, Läti

Päritoluriik
Prantsusmaa