TFBank järelmaksu tingimused

TFB järelmaks Apothekas

Ostulimiit on korduvalt kasutatav limiit, mis võimaldab kiiresti ning mugavalt ostelda valitud e-poodides.  Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima ostulimiidilepingu. Hiljem uute ostude puhul piisab, kui valid makseviisiks ostulimiit. Ära raiska aega pikkadele taotlustele ja lepingutele.

Mis on ostulimiidi eelis?

Kõik ostud ühel arvel. Sa ei pea maksma iga kuu mitut erinevat arvet, sest kõik ostud on mugavalt lisatud ühele arvele.

Puudub ostusumma piirang. Saad osta ka kõige väiksemaid tooteid alates 1 €.

Konto avamine ja haldamine tasuta.

Korduvalt kasutatav. Esimese ostu sooritamiseks pead sõlmima krediidilepingu. Edasi tarbi oma äranägemise järgi ostulimiidi piires.

 ✓ Kiire, lihtne ja turvaline –uued ostud on vaid kliki kaugusel.

Kuidas saan ostulimiiti taotleda?

  • Lisa tooted ostukorvi, vali makseviis TF Bank ostulimiit. Sõlmi ühekordse ostulimiidi lepingu.
  • Järgmine ost on lihtne ja mugav. Lisa tooted ostukorvi, vali makseviis TF Bank ostulimiit. Kinnita tellimus ja ost on sooritatud. Nii lihtne see ongi.
  • Maksad kasutatud limiidilt 5%. Kui ei kasuta, siis ei maksa ka midagi.

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Järelmaksu pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 35€ ja krediidi kulukuse määr on 41,12% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sisse-makse 0%, krediidisumma 700 €, intress 0% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0€, € järelmaksu periood 35 kuud, tasumine igakuiste annuiteet maksetena, maksete  1225 € ja tagasimaksete summa 1225 €