TERMAALVESI – kellele ja milleks?

TERMAALVESI – kellele ja milleks?

Hooli enda nahast ning vali ülikasulikke mikroelemente ja mineraale sisaldava termaalvee. Pehmendava, rahustava ja niisutava omadusega iluvesi sobib igale nahatüübile ja vanusele. 

Termaalvesi ehk teisisõnu iluvesi pakatab mineraalidest ning on seetõttu heade dermatoloogiliste omadustega. Termaalvett kasutatakse näiteks erinevate nahahaiguste korral (ekseem, psoriaas, dermatiidid jt). Üdinisti looduslik termaalvesi on hea imendumisvõimega ning muudab naha pehmemaks, värskemaks ja ka tervemaks. 

Kus kohast termaalvesi pärineb?
100% looduslik põhjavesi pärineb kuumaveeallikatest. Vesi sisaldab nahale ülikasulikke mikroelemente ja mineraale – kaltsiumit, räni, magneesiumit ning vesinikkarbonaate. Lisaks sisaldab see kasulik iluvesi ka seleeni – mineraalainet, mis võitleb naha enneaegse vananemisega.

Kellele termaalvesi sobib?
Vesi sobib igale nahatüübile ja vanusele, sealhulgas väikelastele. Iluvesi on ideaalne meigi värskendamiseks ja/või kinnitamiseks. Tänu nahka rahustavale omadustele sobib termaalvesi ka puhuks, kui on vaja leevendada ärritusi, nahapunetust või päikesepõletust. Samuti sobib pehmendava ja niisutava toimega vesi ka inimestele, kelle nahatüüp on keskmisest kuivem või näiteks neile, kes töötavad kuiva õhuga kontoris või on minemas pikemale lennureisile. Kasuta kindlasti vett ka pärast kosmeetilisi protseduure (koorimine, laserravi, plastilise kirurgia taastumisperiood jms), depilatsiooni või saunaskäiku. Kindlasti tasub termaalveepudelikese pista reisikotti ka puhuks, kui väljamaine suvi on naha vastu liiga karm. Usu, sinu nahk on tänulik sellise targa valiku eest!

Küsi apteekrilt