Mitsellaarvesi – kellele ja milleks?

Mitsellaarvesi – kellele ja milleks?

Viimastel aastatel on populaarsust kogunud prantsuse päritolu mitsellaarvesi, mis on tuntud oma kasulike toimeainete poolest. Apotheka apteeker Kerli Valge selgitab, miks oleks hea mitsellaarvett kasutada ja kuidas endale sobivaim toode valida.

Apotheka apteeker Kerli Valge räägib, kuidas endale sobivaimat näohooldusvahendit valida ning mis see üldse on. 

Mitsellaarvesi on mitmetoimeline näohooldustoode, mis eemaldab meigi, puhastab ja rahustab nahka ilma, et seda peaks maha pesema. Kindlasti on paljud mitsellaarvee koostist lugedes silmanud, et toode sisaldab õli. Apotheka apteeker Kerli Valge ütleb, et nano-mõõdus olevad õlimolekulid, mitsellid, on veega nii hästi segunenud, et nägu ei jää pärast mitsellaarveega puhastamist sugugi õliseks.


Mis on mitsellaarvesi ja mida mitsell tähendab?
„Mitsellaarvee nimetust tuleb mitsellidest – nano-mõõdus olevatest õlimolekulidest, mis toimivad justkui meigi ja rasu magnetitena, tõmmates neid efektiivselt pooridest välja,“ räägib Kerli Valge. Apteekri sõnul on kosmeetikaeemaldusvahend väga õrn, mistõttu sobib kasutamiseks nii näol, huultel kui ka silmadel. „Siiski ei pruugi mitselaarvesi olla piisavalt tugev eemaldamaks veekindlat meiki,“ mainib ta.


Kas mitsellaarveel ja mitsellaarveel on vahe?
Apothekas on saadaval mitmeid tooteid, mis kõik kannavad mitsellaarvee nime. Ometi erinevad nad üksteisest päris suurel määral. Apteeker Kerli Valge soovitab kõikidel enne kosmeetika- ja selle eemaldusvahendite väljavalimist enda nahal läbi viia näonaha diagnostika. „Nii on kindel, et valid tooteid just enda nahatüübist lähtuvalt“


Apotheka apteeker soovitab
Igapäevaks kasutamiseks nii meestele kui naistele sobib Babe Micellar näovesi. Antioksüdante täis puhastusvahend on pälvinud ka Anne&Stiil ning Buduaari lemmiku auhinnad. Toodet on rikastatud lagritsa ja betaiiniga, muutes puhastusvahendi mõnusalt rahustavaks ja niisutavaks.

Teine hea variant on Avene Cleanance Miccellar puhastusvesi. Toode sobib ka rasusele ja tundlikule nahale, eemaldades õrnalt mustuse, liigse rasu ja meigi ning puhastades poore. Puhastusvahend sisaldab monalauriini, mis reguleerib rasunäärmete talitlust. Lisaks rahustab Avene termaalvesi nahka.

Eriti õrnale nahale on sobilikuim BABE Pediatric laste dermo puhastav mitsellaarvesi. Dermatoloogiline puhastav näovesi sobib isegi beebidele alates esimesest elupäevast. Kasuta õrna puhastusvahendit beebi naha, näo, keha ja istmiku puhastamiseks. Toode ei sisalda grammigi alkoholi, parabeene, mineraalõli ega ka mitte seepi. Lastele mõeldud mitsellaarvesi on dermatoloogiliselt ja pediaatriliselt testitud. Toode on heaks kiidetud ka Eesti Allergialiidu poolt.

Vichy Purete Thermale mitsellaarvesi sobib samuti kõikidele nahtüüpidele. Toode on väga õrn ning heaks kiidetud ka kontaktläätseid kandvate inimeste poolt.

Bioderma Sensibo H20 mitsellaarpuhastusvahend sobib eelkõige tundliku nahaga inimestele. Tootes sisalduvad mitsellid lahustaval õrnalt, ent efektiivselt, mustuse, samal ajal säilitades naha tasakaalu. Mitsellaarvesi sisaldab rahustavaid koostisaineid, mistõttu on äärmiselt sobilik kasutamaks ka huultel ja silmadel.  

Seotud postitused
  1. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Korea ilurituaal: puhasta, valmista ette, aktiveeri, korrigeeri. Nagu ka juba eelmises postituses kirjutasin, lendab aeg linnutiivul. See kõik on tingitud kiirest elutempost. Mulle isiklikult meeldib virvarris keerelda ja tunnistan, et eelistan ringi sahmimist lakke vahtimisele. Sellegipoolest oleme kõik inimese
Tootesoovitused