LejdyVita®2 Minust saab ema - unikaalse koostisega toidulisand lapseootel naisele

03.01.2022

Pole ilmselt kahtlustki, et lapseootuse aeg on üks ilusamaid aegu naise elus! Kindel on ka see, et alates hetkest, mil naine püüab rasestuda, ning kogu raseduse ja rinnaga toitmise aja on tema kehal toitumisele erilised nõudmised. Äärmiselt oluline täisväärtuslik ja mitmekülgne toitumine, seda nii loote kui ema organismi suurenenud vajadustest tulenevalt. See tähendab, et tarbida tuleks erinevaid toiduaineid erinevatest toidugruppidest. Ja mida mitmekesisem see valik on, seda tõenäolisem on kõikide vajalike toitainete saamine.

Raseduse ajal suureneb enamike mineraalainete ning vitamiinide vajadus ja kõige enam tuleks tähelepanu pöörata folaatidele, C- ja D-vitamiinile, kaltsiumile, rauale ja magneesiumile. Siiski ei pruugi olenevalt naise organismist, toitumisest, elustiilist, aastaajast ja muudest aspektidest kõike vajalikku piisavas koguses toidust kätte saada. Siis tulevad appi apteegis müüdavad toidulisandid, milles aga nende rohkuse tõttu on suhteliselt keeruline orienteeruda, et see sobivaim enda jaoks välja valida. 

Mis teeb Apotheka ketti hiljuti müügile jõudnud, spetsiaalselt raseduse perioodiks välja töötatud toidulisandi LejdyVita®2 Minust saab ema täiesti unikaalseks ja eriliseks?

Selle patenteeritud tehnoloogiaga koostisosad:

 • Oomega-3-rasvhapete (DHA/EPA) kompleks Lipinova®
 • Folaadid: foolhape + selle aktiivne vorm Metafolin®
 • Ferronyl® raud – kõrge bioloogiline omastatavus

Lipinova® on ainulaadne põletikuvastane kompleks, mis kaitseb nii ema kui ka last. Võib öelda, et tegu on murrangulise uuendusega immuunsust toetava toitumise valdkonnas, mille abil toetatakse organismi loomulikku võimet tulla toime põletikuliste protsessidega kehas. See on seotud spontaanse abordi ja enneaegse sünnituse ärahoidmise ning raseduse ohutu ja loomuliku kulgemise toetamisega! DHA saamine ema organismist aitab kaasa loote silmade ja aju normaalsele arengule. EPA ja DHA liiguvad emaüsas arenevasse lootesse platsenta kaudu.

Metafolin® on kõige tõhusam folaadi vorm, mida organism ei pea erinevalt foolhappest enne rakkudesse ja kudedesse viimist metaboliseerima ehk muundama. Nagu ka foolhape, mängib Metafolin® olulist rolli loote arengus ja kasvus ning maandab selja- ja peaaju väärarengute tekkeriski.

Lisaks aitavad folaadid raseduse ajal kaasa õigele vereloomele ja immuunsüsteemi toimimisele.

Ferronyl® raud on kõrge, täpsemalt 98% raua sisaldusega vorm, tänu millele on selle imendumine paljudest teistest raua vormidest parem. Ferronyl® on hästi talutav ning sel puudub metalli maitse.

Raud aitab kaasa immuunsüsteemi õigele toimimisele, aitab vähendada kurnatust ja väsimust, sellel on oma roll rakkude jagunemisel ning see aitab kaasa õigele ainevahetusele, mis on oluline energia saamiseks. Raua tarvitamine toetab punaste vereliblede ja hemoglobiini loomist ning hapniku edastamist kehas. Lisaks toetab raud kognitiivsete funktsioonide õiget toimimist.

Magneesiumi puudus võib olla ohtlik nii emale kui ka lootele. On leitud, et lastel, kelle emal on olnud magneesiumivaegus, on suurenenud risk metaboolse sündroomi ja insuliinresistentsuse tekkeks (kalduvus rasvumisele, kõrge vererõhk, veresuhkru taseme tõus, mis võivad omakorda viia südame- ja veresoonkonnahaigusteni). Magneesiumi vajadus on suurenenud preeklampsiat ja hüpertensiooni põdevatel rasedatel.

Lisaks sisaldavad LejdyVita®2 Minust saab ema kapslid optimeeritud annuses joodi, B-vitamiinide kompleksi, sh foolhappe koensüüme (B2, B6, B12), E- ja D-vitamiini, seleeni ja teisi vajalikke vitamiine ning mineraalaineid.

LejdyVita®2 Minust saab ema - ainulaadne koostis kui uusimate teadussaavutuste tulem!

Terviseinfo:

 • Uurea – kuiva naha tõhus abimees

  Loe edasi

 • Kõik, mida on vaja teada kätepesust

  Loe edasi

 • Kolm nõuannet, kuidas kõõmamurest vabaneda

  Loe edasi

Kõik postitused