Inimorganismile asendamatud ained otse loodusest

11.01.2022

Öeldakse, et loodus annab inimesele ise kogu eluks vajaliku. Selle idee järgi on kõik olulised ained inimese tervise hoidmiseks ja parandamiseks juba olemas, tuleb need vaid üles leida ja piisavas koguses tarbida ning tervis püsibki tugevana.

Paraku on inimesed läbi aegade loodusest aina enam kaugenenud ja varem pigem iseenesestmõistetavate ainete omastamine naturaalselt läbi toitumise ja eluviisi märgatavalt vähenenud, mistõttu neid tulebki lisaks tarbida. Tänu niigi loodusest kaugenenud elustiilile soovivad paljud kasutajad, et nende valitud toidulisandid oleksid puhtad ja väheste lisaainetega - nii lähedased looduslikule kui võimalik.

Kuid millised siis on need varem pigem iseenesestmõistetavad mineraalained ja vitamiinid, mida kaasaegne inimorganism lisatoetuseks ja tervislikuks eluks vajab, kuid sageli piisavas koguses ei omastada ei suuda?

Üheks selliseks mineraaliks on tsink. Ilma tsingita jääb hätta inimesele eluliselt oluline masinavärk - immuunsüsteem. Biofarmacija BioTsink toetab immuunsüsteemi talitlust puhta tsinktsitraadiga, ilma igasuguste keemiliste lisaaineteta. See mõjub hästi ka naha, juuste, küünte ja luude tervisele, nägemisele ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Tsingi allikateks on lisaks lihale ja mereandidele ka paljud seemned, pähklid, juur- ja kaunviljad, mida sageli inimesed piisavas koguses ei tarbi.

Lisaks tsingile on inimorganismile äärmiselt olulisteks aineteks vitamiinid C ja D. Ka need toetavad immuunsüsteemi. D - vitamiin aitab paremini omastada kaltsiumit ja fosforit, mis omakorda hoolitsevad luude ja hammaste tervise eest. D- vitamiini omastamine sõltub paljuski inimesest - näiteks füüsilisest aktiivsusest ja päikese käes viibimisest - igaühe elustiil ei võimalda seda piisavas koguses. D - vitamiinil on oluline roll ka vere hüübimisel ja südametöö toetamisel. Lisades tsingile ja D- vitamiinile ka C - vitamiini, toetavad need kolm koostöös tõhusalt immuunsüsteemi. Sellist kombinatsiooni pakub ImunoXPower 300 – kolm looduslikku päritolu toimeainet, sealjuures ilma igasuguste keemiliste abiaineteta.

Vähemalt sama oluline aine on magneesium. Toitumisest tingitud magneesiumipuudulikkust inimestel küll ei tunta, kuid mitmed haigused võivad selle imendumist vähendada ning ka alkoholismi ja pikaajalise diureetikumide kasutamise korral võib tekkida magneesiumipuudus, mis avaldub lihasnõrkuse ja krampidena. Arvatakse, et see võib suurendada rütmihäirete ja ateroskleroosi riski ja avaldub ka üldise rahutuse- või väsimustundena. Magneesium koosluses vitamiin B6 ja ženšenniga aitab efektiivselt energiat taastada, toetab närvisüsteemi talitlust ja vähendab kurnatust. Biofarmacija Energy on otse suhu valatav pulber, mille biosaadavus on tänu koostisele ja manustamisviisile väga kõrge.

Looduslikke ja puhtaid vitamiine ja mineraalaineid valides tasukski jälgida eelkõige toodete koostist – toimeainete kogust, päritolu ja et toode ei sisaldaks keemilisi abiaineid. Biofarmacija pulbrilisel kujul toidulisandid sisaldavad ainult aktiivseid, looduslikku päritolu toimeaineid ning nendes puuduvad kunstlikud maitse-, lõhna-, värv-, magus- ja säilitusained, stabilisaatorid ning lahustuvust parandavad ained. Tänu sellele on need toidulisandid neutraalse maitsega, ning sobivad kasutamiseks ka rasedatele, imetavatele emadele, diabeetikutele, taimetoitlastele ja veganitele. 

Samuti on need kõrge toimeainete sisaldusega ja seetõttu piisab vaid ühest pakist päevas, et saada kätte vajalik vitamiinide ja mineraalainete kogus. Pulbrilised toidulisandid on vedelikus hõlpsasti lahustuvad, muutes toidulisandi imendumise organismi kergemaks.

Biofarmacija uusim lahustuv pulber Atlant sobib kasutamiseks eelkõige liigeseporbleemide korral - see on aktiivsete toimeainete sünergia kõhre, luude, naha ja lihaste tervise toetuseks. Atlant lahustuv pulber sisaldab kõrget kogust hüdrolüüsitud kollageeni (12 200 mg), glükoosamiini (1500 mg), luude ja hammaste tervise eest hoolitsevat kaltsiumi ning on rikastatud C-vitamiiniga toetamaks kollageeni moodustumist.

Pulbrilisel kujul Surnumere päritolu ja kõrge biosaadavusega orgaanilised mineraalid Su tervise igapäevaseks toetamiseks ja turgutamiseks:

 • BioTsink – toetab immuunsüsteemi talitlust puhta tsinktsitraadiga. Mõjub hästi naha, juuste, küünte ja luude tervisele, nägemisele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
 • ImunoXPower 300 – 3 looduslikku päritolu toimeainet (tsink, vitamiinid C ja D) toetavad tõhusalt immuunsüsteemi. C-vitamiin on kuivatatud acerola-kirsist, mistõttu on pulber kergelt hapuka maitsega. Sobib juua ka teena kuni 50°C.
 • Energy – Kui energiatase pole piisav, võta otse suhu valatav pulber magneesiumi, vitamiini B6 ja ženšenniga ning tunneta kohest energiat! Energy aitab kaasa ka närvisüsteemi talitlusele, vähendada väsimust, kurnatust. Ženšenn toetab südame tegevust ja toonust!
 • Atlant – loob positiivse efekti liigese probleemidega meestele ja naistele.

 

Toeta immuunsüsteemi looduslike vitamiinide ja mineraalainetega! Biofarmacjia tootevalik on jaanuarikuus Apotheka apteekides ja e-apteegis -20%

Terviseinfo:

 • Immuunsüsteemi lüngad ehk miks me haigestume?

  Loe edasi

 • Kuidas kaitsta keha alkoholi, suitsetamise ja liigsöömise kahjulike mõjude eest?

  Loe edasi

 • Mis aitaks immuunsüsteemi tugevana hoida?

  Loe edasi

Kõik postitused