Hooaeg

Populaarsemad artiklid
 1. Kuidas säästa jaanipäeval oma tervist?

  Kuidas säästa jaanipäeval oma tervist?

 2. Sirvi Apotheka oktoobrikuu pakkumisi!

  Sirvi Apotheka oktoobrikuu pakkumisi!

 3. Tule apteeki vaktsineerima!

  Tule apteeki vaktsineerima!


 • Tule apteeki vaktsineerima!

  Tule apteeki vaktsineerima!

  Kaheteistkümnes Apotheka apteegis üle Eesti on võimalus end alates 14. oktoobrist vaktsineerida gripiviiruse vastu. Tegemist on Eesti Apteekide Ühenduse unikaalse projektiga, andes inimestele võimaluse ennast vaktsineerida apteegis.

  Loe edasi...
 • Sirvi Apotheka oktoobrikuu pakkumisi!

  Sirvi Apotheka oktoobrikuu pakkumisi!

 • Kuidas säästa jaanipäeval oma tervist?

  Kuidas säästa jaanipäeval oma tervist?

  Igaühel on jaanipäevaks oma plaan: kallima leidmiseks korjata seitset sorti lilli ja ronida üle seitsme aia, hüpata üle lõkke, otsida hiilgavaid jaaniusse või veeta sõprade ja naabrite seltsis niisama lõbusalt aega. Et valguse- ja suvepüha saaks tähistatud väärikalt, aga eelkõige oma tervist säästvalt, annab nõu Apotheka proviisor Janika Tähnas. 

  Loe edasi...
 • Kuidas näonahk suvel särama saada?

  Kuidas näonahk suvel särama saada?

  Suvine jume on imeilus! Kuidas panna näonahk aga püsivalt särama ja oma nahka päikese eest kaitsta? Kosmeetik Eva Miller jagab oma nõuandeid.

  Loe edasi...
 • Päikesekaitsevahendid – kuidas leida endale sobivaim?

  Päikesekaitsevahendid – kuidas leida endale sobivaim?

  Päikesekaitsevahendite hulk apteegis võib võtta silme eest kirjuks: kreemid, õlid, päikesekaitsepulgad, ihupiimad ning erinevad spreid ja aerosoolid. Apotheka apteeker Janika Tähnas selgitab, mille poolest päikesekaitsetooted teineteisest erinevad ning kuidas leida endale sobivaimad.

  Loe edasi...
 • Mida kinkida emadepäevaks emale?

  Mida kinkida emadepäevaks emale?

  Mida kinkida emadepäeva puhul emale sellist, mille üle ta tõesti õnnelik oleks? Ilmselt midagi, mis teeks ta elu mugavamaks või sunniks alati kõigi teiste eest hoolt kandvat ema võtma aja iseendale.

  Loe edasi...
 • Miks eelistada apteegikosmeetikat?

  Miks eelistada apteegikosmeetikat?

  Seda, et nahaprobleemide korral saab abi apteegikosmeetikast, on räägitud juba aastaid. Miks aga osta kosmeetikatooted apteegist isegi juhul kui erihoolt vajavaid nahaprobleeme ei esine?

  Loe edasi...
 • Sirvi Apotheka märtsikuu pakkumisi!

  Sirvi Apotheka märtsikuu pakkumisi!

 • Mured seedimisega? Apteeker annab nõu!

  Mured seedimisega? Apteeker annab nõu!

  Pühade ajal, mil igapäevane rütm ja ka tarbitav toit on tavapärasest hoopis teistsugune, võib igaüks tunda mõningal määral seedevaevuseid – kõhupuhitust, kõrvetisi või hoopis kõhukinnisus. Mida teha, et seedimine kulgeks muretult, räägib Apotheka proviisor Liisa Randmäe.

  Loe edasi...
 • 8 relvaga külmetuse vastu

  8 relvaga külmetuse vastu

  Talv on aeg, mil pered ja sõbrad üheskoos suusarajal ja kelgumäel hullavad, uisuväljakul kohtuvad või pikisilmi pühi ootavad. Kui ainult haigeks ei jääks! Apotheka proviisor Kristi Markna annab nõu, mida teha, et viirushaigused kimbutama ei tuleks.

  Loe edasi...
Page
Küsi apteekrilt