Enneta diabeeti – tule veebruaris tasuta veresuhkrut määrama!

Enneta diabeeti – tule veebruaris tasuta veresuhkrut määrama!

Kutsume sind üheskoos Eesti Diabeediliiduga üles diabeeti ennetama, et üles leida kõrgenenud veresuhkru tasemega inimesed enne kui haigus süveneb ja hakkab mõjutama elukvaliteeti. Veebruaris on veresuhkru taseme määramine meie valitud apteekides tasuta! 

Teist tüüpi suhkurtõbi ehk diabeet kujuneb välja aegamööda aastate jooksul, esialgu ilma oluliste tunnusteta. Veresuhkur tõuseb vähehaaval ja organism kohaneb selle normist kõrgema tasemega. Enesetunne võib halveneda aegamisi alles siis kui haigus on juba organismi kahjustanud. Sageli avastatakse diabeet juhuslikul kontrollil või seoses teiste haigustega. Kutsume sind veebruaris Apotheka apteeki TASUTA veresuhkru taset mõõtma, et kõrgenenud näidust võimalikult vara teada saada! 

Kas kuulud riskigruppi? 

Eesti Diabeediliidu presidendi Ulvi Tammer-Jäätese sõnul peaksid veresuhkru taset määrama kindlasti kõik:

  • ülekaalulised;
  • kõrge vererõhuga isikud;
  • vererasvade ainevahetuse häirega inimesed; 
  • naised, kes on sünnitanud suure sünnikaaluga lapse; 
  • üle 40-aastased (ea kasvades tõenäosus kõrgenenud veresuhkru taseme esinemiseks suureneb); 
  • inimesed, kelle lähisugulaste seas on esinenud diabeeti või kel on endal olnud elu jooksul kõrgenenud veresuhkru näit. 

Veresuhkru taset saab veebruaris määrata TASUTA üle Eesti kokku 20 Apotheka apteegis. REGISTREERI SIIN >

Registreeruda saab ka apteegis kohapeal või apteeki helistades.

Kasuta võimalust ja enneta diabeeti! 

Seotud postitused
  1. Kas sind ohustab diabeet? Kas sind ohustab diabeet? Eesti Diabeediliidu hinnangul on Eestis ligikaudu 65 000 inimest, kes põevad 2. tüübi diabeeti. Seejuures aga murettekitav, et leidub pea sama palju inimesi, kes on enese teadmata 2. tüübi diabeetikud või põevad eeldiabeeti, sõnab Apotheka p
Küsi apteekrilt