Füsioterapeudi konsultatsioon

Füsioterapeudi konsultatsioon

Füsioterapeudi vastuvõtul leitakse lahendus mitmesugustele skeletilihassüsteemiga seotud küsimustele, milleks võib olla igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav lihastundlikkus, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem. Füsioterapeut selgitab, kuidas teie funktsionaalseid võimeid parandada, nõustab ning vajadusel soovitab abivahendeid.

REGISTREERI NÕUSTAMISELE

Füsioterapeudi konsultatsioon maksab Apotheka kliendikaardi omanikule 15 €  (tavakliendile 20 €) ning teenusele saab registreeruda valitud apteegis kohapeal või siinsamas internetis. Teenuse kestvus: 30 min.

NB! Ostes Apotheka valitud apteekidest ortoosi, on sulle ostutšeki alusel füsioterapeudi konsultatsioon tasuta! Loe ortoosidest ja vaata valitud apteeke siin

Apotheka kliendiks saad tasuta hakata apteegis või internetis siin

Tasuta beebipaki tellimine

Vali apteek ja registreeru

Valitud apteegis osutatakse teenust igapäevaselt apteekrile vabal ajahetkel
Vabandust, teie valitud apteegis teenust ei osutata või on kõik teenuse ajad juba broneeritud

Teenuseid laetakse. Palun oodake

MIKS TULLA FÜSIOTERAPEUDI KONSULTATSIOONILE?

Klient saab nõuandeid ja soovitusi igapäevaelu liigutusliku tegevuse, ergonoomika ja füüsilise koormuse kohta. Lisaks annab spetsialist nõuandeid korrektse rühi ja kõnnimustri säilitamiseks või parandamiseks. Nõustamine aitab leida kliendile sobiva ortoosi.

Konsultatsiooni käigus saab ortoosi proovida ja spetsialist nõustab ortoosi kandmise ning kasutamise osas.

Pöördu konsultatsioonile, kui:

  • Soovid nõustamist ortooside või ortopeediliste abivahendite osas.
  • Soovid osta apteegis müügil olevaid ortoose või abivahendeid.
  • Soovid nõustamist liikumise, füüsilise koormuse, ergonoomika osas.
  • Sul on luu- ja lihaskonnaga seoses küsimusi.
  • Soovid kinesioteipimist.

MIS ON KINESIOTEIP?

Kinesioteip on kangast ja akrüülliimist veniv teip, mida kasutatakse taastusravis ja spordimeditsiinis. Kinesioteip on väga paljude kasutusvõimalustega: fikseerib ja stabiliseerib, parandab verevarustust, lümfiringet ja ainevahetuse protsesse, säilitab paigaldamisel keha normaalse dünaamilise liikuvuse.

Kui sul kinesioteip puudub, saab selle mugavalt enne konsultatsiooni osta apteegist või tellida aegsasti Netiapteegist.

MILLINE NÄEB VALJA NÕUSTAMINE?

Kui on vaja ortopeedilist abivahendit, siis sobiva ortoosi leidmine ja proovimine. Nõustamine ortoosi kasutamise, hooldamise kohta. Kliendi nõustamine igapäevaelu liikumise, füüsilise koormuse, ergonoomika, korrektse rühi osas. Nõustamine harjutuste osas ja vajadusel olemasoleva harjutuskava korrigeerimine.

Konsultatsioone teostab Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpetanud füsioterapeut, kes töötab igapäevaselt ka Ida-Tallinna Keskhaiglas füsioterapeudina. Töökogemust omab ortopeedilise ja kirurgilise füsioteraapiaga ning erinevate skeleti-lihassüsteemi kaebustega patsientidega. Lisaks on läbitud kinesioteipimise koolituse.