SYMBIOSYS ALFLOREX FOR IBS KAPSLID 10MG N30

25,85 €

0,86 €/tk


Toimeaine / Koostis
B. longum 35624
Toimeaine kogus
10 MG
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus, otstarve
Unikaalset Bifidobacterium longum (B. longum) 35624® tüve sisaldaval Alflorex®-il on tõestatud soole ärritussündroomi (IBS) sümptomeid leevendav toime.

Sooleseinal on tähtis roll soole ärritussündroomi sümptomite tekkes. Isegi sooleseina barjääri väikseima häire korral võivad soolde tungida kahjulikud ained ja võõrpatogeenid ning põhjustada ärritust. Selle tulemusena võib tekkida soole ärritus ja tundlikkus, mis viib soole ärritussündroomile tüüpiliste sümptomiteni. Kinnitudes ärritunud soole seinale ning moodustades rahustava ja tugevdava kihi aitab Alflorex® seeläbi taastada sooleseina terviklikkust ja vähendada tüüpilisi soole ärritussündroomi sümptomeid nagu:
• kõhupuhitus ja -gaasid
• kõhuvalu
• kõhulahtisus ja -kinnisus

Kasutamisjuhised
Võtke 1 Alflorex®-i kapsel üks kord päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Kapslit võib võtta koos toiduga või ilma mis tahes kellaajal. Tähtis on Alflorex®-i võtta iga päev ja ravikuur lõpule viia. Alflorex®-i toime algab kohe ja see aitab taastada soolestiku mikrobioota tasakaalu ja vähendada sümptomeid juba 1-2 nädala jooksul. Alflorex® püsib soolestikus senikaua, kui te selle võtmist jätkate. See avaldab soolestikus oma toimet ning seejärel väljutatakse see loomulikul teel väljaheitega. Võttes iga päev ühe Alflorex®-i kapsli, tagate soolestiku mikrobioota tasakaalu püsimise. Antibiootikumravi ajal tuleb Alflorex®-i ööpäevane annus võtta antibiootikumi annusest eraldi. Võtke Alflorex®-i alati vastavalt kasutusjuhendile, et tagada selle tõhus toime. Küsimuste korral konsulteerige oma arsti või apteekriga.

Koostisosade loetelu
Alflorex® sisaldab Bifidobacterium longum 35624® tüve (1 miljard bakterirakku). Teised koostisosad on: maisitärklis, magneesiumstearaat, hüpromelloos.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
SYMBIOSYS Alflorex® for IBS on meditsiiniseade (IIb klass). Lugege hoolikalt kasutusjuhendit ja pakendi märgistust. Mitte ületada soovitatud ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage toodet ülitundlikkuse või allergia korral ühe või enama koostisosa suhtes. Lisateabe saamiseks pidage nõu tervishoiutöötajaga.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril alla 25°C kuivas kohas. Toodet ei pea hoidma külmkapis.
Pärast igakordset kasutamist sulgege pakend tihedalt.

Seadme ja pakendi sisu
Alflorex® sisaldab 30 kapslit, mis on ühe kuu varu.
Toimeaine: 1 miljard Bifidobacterium longum 35624® bakterirakku

Tootja või tootja volitatud esindaja
Kohalik esindaja:
BIOCODEX OÜ
Väike-Paala 1
EE-11415, Tallinn, Eesti
info@biocodex.ee, +372 605 6014


Tootja:
PrecisionBiotics Ltd

Päritoluriik
Iirimaa