SKIN-CAP SPRAY 100ML

28,30 €

283,00 €/l


Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
100ML

Tootetutvustus, otstarve
Skin-cap on välja töötatud Hispaania farmaatsiakompanii Cheminova International laboratooriumides. Skin-cap spray on efektiivne vahend toeks ja profülaktikaks naha ärrituste, punetuste, põletike, kuivuse, sügelemise ja ketendamise puhul.

Toimemehhanism: Preparaadi Skin-cap mõju lai spekter ja kõrge efektiivsus tagatakse aktiviseeritud püriitionaadi spetsiifilise toimemehhanismiga rakulisel tasandil.
Põhilised neist on:
Kõrge antibakteriaalne ja seenevastane aktiivsus terve rea patogeensete mikroorganismide (streptokokid, stafülokokid, sinimädatekitajad, soolekepikesed, proteus jt. ) suhtes. See aktiivsus on suunatud Pytyrosporum ovale ja Pytyrosporum orbiculare vastu, mis on rea haiguste tekitajad. See mõju on suunatud naha pealispinnal ja sisemuses olevate mikroorganismide vastu.
Tsütostaatiline mõju naharakkudele, mis asuvad patoloogilises hüperprolüferatsiooni seisundis. Samas ei mõju terapeutilistes kontsentratsioonides preparaat halvavalt naha normaalselt funktsioneerivatele rakkudele.
Rakumembraanide stabiliseerimine rea raku membraane siduvate fermentide aktiivsuse normaliseerimise teel.

Kasutamisjuhised
Kasutatakse välispidise vahendina erinevate nahaprobleemide puhul: kiheluse, erinevate naha põletikuliste protsesside, suurenenud ketenduse, mikroobidest tingitud haiguste puhul.
Kasutamisviis ja doosid: Skin-cap pihustataksel naha kahjustatud pinnale 15 cm kauguselt 3 sekundi jooksul, kattes sellega peopesa suuruse pinna, mis on ekvivalentne 1 ml preparaadi kuluga.
Kahjustatud pind töödelda 2-3 korda päevas kliinilise efekti saavutamiseks, mis tekib peale teist nädalat.
Preparaati on soovitav kasutada ka järgnevatel nädalatel peale sümptomite kadu.

Enne kasutamist loksutada pudelit mitu korda hoolikalt. Karvaste pindade või juustega kaetud peaosa töötlemiseks on preparaadiga kaasas spetsiaalne otsik.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Koostis: Isopropüül müristaat, propüül-alkohol 45, 0,2% tsinkpüritionaat, polüsorbaat 80, naatium laurüülsulfaat.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ettevaatusabinõud: Preparaadi silma sattumisel loputada silmad rohke külma veega. Preparaadi sattumisel seedetrakti teha maoloputus soolase lahtistiga.

Netokogus
100ml

Vastutav isik
Maaletooja: Aconit AS.