REMESCAR TURSETEVASTANE JA TUMEDATE SILMAALUSTE KREEM 8ML

48,24 €

6030,00 €/l


Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
8ML

Tootetutvustus, otstarve
Kui oled väsinud või pinges, võib silmaalune nahk minna paiste ja tumedamaks. See on füüsilise ja vaimse väsimuse tunnus. Väsinud olek võib mõjutada negatiivselt sinu enesekindlust ja enesehinnangut. Remescar Eye Bags and Dark Circles on kliiniliste katsetustega tõestatud silmaaluste kreem, mille toimeaine - savimineraalide ja bipeptiidide kompleks - pingutab nahka, vähendab vedeliku kogunemist silmade alla ja lõdvestab nende ümber olevaid lihaseid, mille tagajärjel silmaalused tursed ja tumedad sõõrid vähenevad kuni 75%.

Selle revolutsiooniline EYESYL-tehnoloogia keskendub koheselt silmade paistetusele ja tumedatele ringidele, kasutades unikaalset mineraalsavide ja bipeptiidide kombinatsiooni, mis pinguldab nahka ja vähendab vedeliku kogunemist silmade alla. Selle toime aitab vähendada silmade paistetust ja kõrvaldada silmade ümbert tumedaid ringe.

1. Kiire toime - 2 min
2. Efektiivne juba pärast esimest kasutamist
3. Kliiniliselt testitud

Kasutamisjuhised
1. samm. Peske nägu õrnalt puhtaks ja tupsutage kuivaks.
2. samm. Pigistage sõrmeotsale väike kogus kreemi. Püüdke võtta riisitera suurune kogus kreemi; sellest väiksem kogus ei ole piisav ja sellest suurem on üldiselt liiga palju ega imendu korralikult nahka ning võib tekitada tundlikkust. Õige kogus on üks kõige tähtsamatest põhimõtetest Remescar Eye Bags and Dark Circles kreemi korraliku toime saavutamiseks.
3. samm. Kandke kreem õrnalt silmaalusele piirkonnale, siludes seda ühe sõrme abil silma sisenurga poolt suunaga väljapoole. Määrige kreemi nahale kerge pühkiva liigutusega kuni see on täielikult imendunud.
4. samm. Väga hea tulemuse saavutamiseks vältige 2-3 minuti jooksul näomiimikat kuni kreemi kuivamiseni (käega lehvitamine kiirendab kuivamist). Kui olete nahale kandnud liiga palju kreemi, eemaldage see veega niisutatud salvrätiga. Pärast kreemi kasutamist peske käed ja sulgege tuub.

Kui kreemiga kaetud nahale tekib valgeid, pulbritaolisi jääke, tähendab see, et olete kasutanud liiga palju kreemi. Ülejääk puhastage veega niisutatud salvrätikuga.

Kasutage mitte rohkem kui üks kord päevas (hommikul või õhtul enne üritusi). Seda kreemi võib kasutada aastaringselt iga päev, kuid maksimaalse efekti saavutamiseks tuleb üks kord kuus teha 4-5-päevane vaheaeg. Kui te ei kasuta kreemi iga päev, siis pikemat vahet pidama ei pea.

REMESCAR Eye Bags and Dark Circles kreem on täiesti ohutu, seetõttu võib seda kasutada iga päev koos teiste kosmeetikavahenditega, nt kreemide või seerumitega, samuti enne näo katmist dekoratiivkosmeetikaga või selle peal.

Eemaldamine: peske kreemitatud nahk veega puhtaks ja tupsutage kuivaks.

Meigi alla: esmalt kasutage oma tavapäraseid tooteid (silmaseerum, niisutaja jmt) ja jätke piisavalt aega (minut või paar) nende vahendite nahakihtidesse imendumiseks. Seejärel kandke ülaltoodud juhiste järgi vastavatesse nahapiirkondadesse väga õhuke kiht Remescar Eye Bags & Dark Circles kreemi. Kui märkate nahal valgeid jääke, olete kasutanud liiga palju kreemi või ei ole kasutanud niisutajat. Eemaldage valged jäägid veega niisutatud salvrätiga. Kui kreem on kuivanud, jumestage end nagu tavaliselt. Märkus. Õli baasil valmistatud jumestustooted võivad vähendada Remescar Eye Bags & Dark Circlesi kreemi tõhusust.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Silicate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, PEG-75 Shea Butter Glycerides, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, CI 19140, CI 16035, Acetyl Tetrapeptide-5, Acetyl Octapeptide-3.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Kasutada ainult vastavalt juhistele.
Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Vältida kokkupuudet limaskesta ja silmadega. Silma sattumisel loputada põhjalikult veega.
Ärrituse või tundlikkuse (punetus, valu jms) korral lõpetage toote kasutamine. Nahaärrituse või tundlikkuse esinemisel lõpetage toote kasutamine. Kui sümptomid püsivad üle 48 tunni, pöörduge arsti poole.
Toodet ei ole soovitatav kasutada, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline.
Mitte kasutada kahjustunud nahal (nt lahtised või põletikulised haavad, kolmanda astme põletused, akne, ekseem). Kasutada ainult tervel, põletikuvabal nahal.
Kasutada ainult üks kord päevas.
Ärge kasutage toodet pidevalt üle 4 nädala.
Ärge kasutage, kui toote pakend on kahjustunud.
Ei ole soovitatav rasedatele ega imetavatele naistele.
Ei ole soovitatav lastele vanuses alla 16 aasta.
Pärast avamist on soovitatav toode ära kasutada 12 kuu jooksul.

Säilitamistingimused
Toodet on soovitatav hoiustada kuivas, jahedas kohas temperatuuril alla 30°C.

Netokogus
8 ml

Vastutav isik
Tootja / vastutav isik:
Sylphar NV
Xavier De Cocklaan 42
9831 Deurle
Belgia

Levitaja Eestis:
AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn
Küsi apteekrilt