PRETTY SMOOTH NIISUTAVAD KINDAD 1 PAAR

8,51 €


Ravimivorm / pakend
KINDAD
Kogus pakendis
1PAAR

Tootetutvustus, otstarve
Rikastatud roosiõli, mooruspuu ekstrakti ja granaatõunaseemne õliga, mis aitavad kuiva käenahka sügavuti niisutada ja toita.

Kasutamisjuhised
Peske ja kuivatage käed põhjalikult. Eemaldage toode pakendist ja eraldage kindad kääride abil. Kandke kindaid käes 15-20 minutit, seejärel eemaldage need ja masseerige nahale jäänud toode naha sisse.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Betaine, Hydroxyethyl Urea, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Rosa Rugosa (Rose) Flower Oil, Cetearyl Alcohol, Morus Alba (White Mulberry) Root Extract, Phenoxyethanol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Methylparaben.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kasutada 15 minuti jooksul pärast avamist. Mitte kasutada ärritunud või kahjustunud nahal, haavadel ega kriimudel. Enne kasutamist on soovitatav teha taluvustest. Kui 24 tunni möödudes ärritusnähte ei teki, võib jätkata toote kasutamist. Kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage pakendiinfo.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas. Vältida otsest kokkupuudet päikesevalgusega.

Netokogus
1 paar kindaid

Vastutav isik
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina
Muud tooted
Küsi apteekrilt