PRETTY SMOOTH KANGASMASK KORTSUDEVASTANE N2

4,47 €


Ravimivorm / pakend
MASK
Kogus pakendis
N2

Tootetutvustus, otstarve
Mask on rikastatud E-vitamiini ja patšuli eeterliku õliga. Aktiivainete antioksüdatiivne toime silub kortse ning niisutab ja pehmendab nahka.

Kasutamisjuhised
Puhastage ja kuivatage nägu põhjalikult. Eemaldage toode pakendist. Asetage mask näole, veendudes, et kangas oleks näol sile. Laske mõjuda 20-30 minutit, seejärel eemaldage mask näolt alustades servadest.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua, Glycerin, Portulaca Oleracea Extract, Pogostemon Cablin Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyaluronic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Methylparaben.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kasutada 15 minuti jooksul pärast avamist. Mitte kasutada ärritunud või kahjustunud nahal, haavadel ega kriimudel. Enne kasutamist on soovitatav teha taluvustest. Kui 24 tunni möödudes ärritusnähte ei teki, võib jätkata toote kasutamist. Kui teil tekib allergiline reaktsioon, lõpetage koheselt toote kasutamine ja pöörduge arsti poole. Toote sattumisel silma loputada koheselt rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitage pakendiinfo.

Säilitamistingimused
Säilitada jahedas ja kuivas kohas. Vältida otsest kokkupuudet päikesevalgusega.

Netokogus
2 maski

Vastutav isik
Quest Personal Care Global Ltd, BL9 9NB, UK.

Päritoluriik
Hiina
Muud tooted
Küsi apteekrilt