OPTIVE PLUS SILMATILGAD KOLMESUGUSE TOIMEGA 10ML

16,78 €

1678,00 €/l


Ravimivorm / pakend
SILMATILGAD
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
Optive Plus on kolmese toimemehhanismiga kunstpisar – mis tagab silmadele pikaajalise mugavustunde.Tugevdab pisarakile lipiidkihti, vähendab pisarate aurustumist ja tagab osmootse tasakaalu.
Pisarakilega kokkupuutel jaotuvad Optive Plus™-i lipiidsed komponendid pinnale laiali, taastades ja stabiliseerides pisarakile lipiidkihti. Terve lipiidkiht aitab vähendada pisarate aurustumist, sest vesi püsib silma välispinnal pikemat aega.
Optive Plus libestab silma pinda ja niisutab silmapealispinna rakke, tugevdab pisarakile lipiidkihti ning taastab osmootse tasakaalu, lisaks kaitseb silma loomulikku pisaratootmist lipiididega varustamise teel.

Kasutamisjuhised
Tilgutage 1 või 2 tilka silma(desse) vastavalt vajadusele.

Koostisosade loetelu
10 ml lahust sisaldab: 0,5% naatriumkarboksümetüültselluloosi, 1,0% glütseriini, 0,25% kastoorõli, 0,5% polüsorbaat 80, 0,25% levokarnitiini, 0,25% erütritooli, 0,01%

Optive Plus lahus sisaldab säilitusainet Purite, mis laguneb silmas loomulikeks pisarate koostisosadeks.

Sisaldab lipiidset komponenti (riitsinusõli). Silmatilgad koosnevad peamiselt küllastumata riitsinoolhappest, mis on väga sarnane oma koostiselt inimeste pisarkile lipiidkihile.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu: Kuna tegemist on õlibaasil oleva tootega, siis ei ole soovitav seda manustada kontaktläätsele. Ärge kasutage, kui teil on allergia mõne koostisosa suhtes. Ärge neelake lahust alla. Saastumise ja võimaliku silmakahjustuse vältimiseks ärge puudutage pudeli otsikuga ühtegi pinda ning vältige otsest kontakti silmaga. Sulgege pudel tihedalt kohe pärast kasutamist. Visake järelejäänud lahus 3 kuud peale avamist ära. Mitte kasutada pärast tootele märgitud kõlblikkusaja lõppu. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril. Ärge kasutage pudelit, kui turvakinnitus pudelikaelal on enne esmakordset kasutamist katki. Ärge kasutage, kui lahuse värv on muutunud. Pidage silmatoodete manustamise vahel 5 minutit vahet.

Hoiatused: Kui teil on jätkuvalt probleeme, konsulteerige silmaarstiga.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril.

Seadme ja pakendi sisu
Optive Plus silmatilgad 10 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: ALLERGAN PHARMACEUTICAL, Iirimaa

Volitatud esindaja:

Allergan Baltics UAB Eesti Filiaal
Pärnu mnt. 15
10141, Tallinn
Harjumaa

Päritoluriik
Iirimaa