ONE TOUCH GEEL-LIBESTI LONG LOVE 75ML

9,32 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
LUBRIKANT GEEL
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Geel-libesti ONE TOUCH Long love on toodetud vee baasil. Läbipaistev, sisaldab puuvlija lõhnaainet, ei ole rasvane, ei jäta plekke ja annab lisa teie intiimellu rohkem tundlikkust ja lusti.

Spetsiaalne geel-libesti koostis One Touch Long Love vähendab tundlikust, pikendab ejakulatsiooni ja pikendab intiimseid hetki. One Touch Long Love on lahendus juhuks, kui teil on probleeme enneaegse orgasmiga või teil on soov pikendada intiimhetki.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: keerake pakendi ülaosa alla ja võtke õrnalt pigistades piisav kogus geeli. Kandke seda keha intiimsetele piirkondadele. Geeli saab uuesti aktiveerida väikese koguse veega. Geel-libesti ONE TOUCH ei riku lateksit, võib kasutada koos kondoomiga.

Koostisosade loetelu
Koostis: vesi, propüleenglükool, hüdroksüetüültselluloos, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidasolidinüülkarbamiid, EDTA (naatrium-EDTA), Hedera Elix Extract

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Geel-libesti ONE TOUCH Long Love ei ole rasedusvastaseid omadusi ja need ei sisalda spermitsiidi koostisosi. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine koheselt ja peske geeliga kokkupuutunud kohad kehal veega. Kui ärritusnähud ei möödu pöörduge arsti poole. Libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Juhul kui te soovite rasestuda, konsulteerige enne selle kasutamist oma arstiga.

Seadme ja pakendi sisu
Geel-libesti One Touch Long Love 75 ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: Forans Eesti AS, Mustamäe tee 55, Tallinn, 10621. Tel. +372 677 6426, www.forans.ee

Päritoluriik
Saksamaa
Küsi apteekrilt