ONE TOUCH GEEL-LIBESTI LIGHTS 75ML vana

9,32 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
LUBRIKANT GEEL
Kogus pakendis
75ML

Tootetutvustus, otstarve
Geel-libesti ONE TOUCH Lights on toodetud vee baasil. Läbipaistev, ei sisalta lõhnaineid, ei ole rasvane, ei jäta plekke ja annab lisanaudingut ja -mugavust teie intiimsuhtele. Geel-libesti ONE TOUCH Lights vähendab vaginaalsest kuivusest tingitud probleeme ja ebamugavustunnet intiimsetes kohtades.

Ekstra niisutav geel-libesti ONE TOUCH Lights lisab kindlust ja turvatunnet teie intiimhetkedesse.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: keerake pakendi ülaosa alla ja võtke õrnalt pigistades piisav kogus geeli. Kandke seda keha intiimsetele piirkondadele . Geeli saab uuesti aktiveerida väikese koguse veega. Geel-libesti ONE TOUCH ei riku lateksit, võib kasutada koos kondoomiga.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Koostis: vesi, propüleenglükool, hüdroksüetüültselluloos, fenoksüetanooli, ethylhexylglycerin, imidasolidinüül, dinaatrium-EDTA (naatrium-EDTA).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu!
Geel-libesti ONE TOUCH Light ei ole rasedusvastaseid omadusi ja ei sisalda spermitsiidi koostisosi. Ärrituse tekkimisel lõpetage kasutamine koheselt ja peske geeliga kokkupuutunud kohad kehal veega. Kui ärritusnähud ei möödu, pöörduge arsti poole. Libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Juhul kui te soovite rasestuda, konsulteerige enne selle kasutamist oma arstiga.

Netokogus
75 ml

Vastutav isik
Maaletooja: Forans Eesti AS, Mustamäe tee 55, Tallinn, 10621. Tel. +372 677 6426, www.forans.

Päritoluriik
Saksamaa
Muud tooted
Küsi apteekrilt