NUK FC+ LUTIPUDEL (PIIM, LATEKS) 0-6 KUUD 150ML

8,86 €

8,86 €/tk


Ravimivorm / pakend
LUTIPUDEL
Kogus pakendis
150ML

Tootetutvustus, otstarve
NUK First Choice+ pudel latekslutiga, 150 ml
Nr.1 (0-6 kuud), M (keskmine ava: piimasegu)

Tootetutvustus:
NUK First Choice+ pudel latekslutiga, 150 ml
Nr.1 (0-6 kuud), M (keskmine ava: piimasegu)
Loomulikum toitmine - õnnelikumad lapsed
Ennetab koolikute teket. Kliiniliselt testitud. Valmistatud Saksamaal. BPA-vaba.
1.Maksimaalne pehmus. Uus pehme tsoon luti üleosas sobib nüüd paremini suulaega ja tagab loomuliku joomise.
2.Ennetab koolikute teket. Uuendatud NUK Anti-Colic AIR SYSTEM vähendab imikutel õhuneelamisest põhjustatud koolikuvaluvalusid.
Kliiniliselt testitud. NUK luti sptesiaalne kuju on modelleeritud ema rinna kuju järgi imetamise ajal. Luti kuju tagab keelele ja lõualuule piisava ruumi ja loomuliku imemise ning sobib eriti väikelastele, keda toidetakse nii rinnaga kui ka pudelist.
NUK luttide suuruste kontseptsion: Nr.1: 0-6 elukuud; Nr.2: 6-18 elukuud.
Erinevate suurustega avad, sõltuvalt toidust:
S väike ava - hästivoolavatele vedelikele, nagu rinnapiim, tee ja vesi
M keskmise suurusega ava - piim, piimasegud
L suur ava - paksemad toidud nt. püree
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.
NUK toode on vastavuses EN 14350 nõuetega.

Kasutamisjuhised
Toidu valmistamine: Piimatoidu või tee valmistamisel tuleb jälgida toiduaine tootja temperatuuriandmeid. Vitamiinide ja toiteainete säilitamiseks ei tohi temperatuur ületada 60 °C. Tühje või veega/ toiduga täidetud pudeleid ei tohi panna mikrolaineahju (plahvatusoht/
materjali kahjustamise oht). Pudeli sisu võib kuumenemisel plahvatades välja tungida. Ebaühtlasel kuumutamisel tekib põletusoht! Soojendamisel peab pudel alati lahti olema (plahvatusoht). Palume enne igat kasutamist pehmelt pigistada ventilatsioonija joomise ava / pilu ning veenduda, et see on avatud. Toitke ainult tootja poolt soovitatud koguse ja konsistentsiga söögi ja joogiga. Alates 5. elukuust hakake järkjärgult harjutama joogitopsiga. Eelnevalt kuuma vedelikuga täidetud (> 80 ° C) suletud PP pudeli jahtumine võib pudeli jäädavalt deformeerida.

Pudeli, luti ja lisatarvikute puhastamine: Enne esmakordset kasutamist, tuleb pudelit, lutti ja lisadetaile 5 minutit keeta ja enne igakordset järgmist kasutamist hoolikalt puhastada ning desinfitseerida. Keetmisel tuleb jälgida küllaldase veetaseme olemasolu anumas, et vältida luti ja pudeli kahjustumist. Steriliseerimiseks soovitame kasutada NUK Steriliser Vapo Rapid. Pudel tuleb keetmiseks või aurutamiseks (temperatuuril üle 80 °C) osadeks lahti võtta ja lahti jätta, nii väldite deformeerumist. Teatud koostisega joogid (nt. porgandimahl) võivad materjali värvida või kergelt deformeerida (nt tilliseemnetee). Seeläbi pudelit kahjustamata ja muutmata selle kasutuskõlbulikkust ning pudeli ohutust. Lutti ja pudelit ei või pesta nõudepesumasinas - pesumasina puhastusvahend võib materjali kahjustada! Kui kasutada steriliseerimiseks mikrolaineahju siis kasutage ainult NUK Mikrolaineahju Steriliseerijat materjali kahjustuse vältimiseks (järgige sterilisaatori kasutusjuhendit!).
Kui pudelid on valmistatud PA (polüamiidist): See materjal on tähistatud pudelil sümboliga PA. PA-pudel ei kõlba mikrolaineahju (materjali kahjustuse risk)!

Koostisosade loetelu
Materjal: silikoon.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sinu lapse ohutuse ja tervise huvides: HOIATUS! Kasuta seda toodet alati täiskasvanu järelvalve all. Ära kasuta mitte kunagi toitmislutte rõngaslutina. Pidev ja kauakestev vedelike imemine põhjustab hambakahjustusi. Eriti oluline on seda jälgida magustatud jookide nt puu- või aedviljamahlade puhul. Kontrolli enne toitmist alati toidu temperatuuri.
Kontrollige lutti iga kasutamise järel ja venitage seda igas suunas -eriti lapse hambumise ajal. Vähimategi rebendite, hammustusjälgede või nähtava vananemise korral (kleepuv, väljaveninud, rebenenud), vahetage lutt välja, kuna sellest võivad eralduda tükikesed ja laps võib need alla neelata.
Ohutuse ja hügieeni eesmärgil, vahetage lutt pärast 1-2 kuu kasutamist. Ärge jätke toitmislutti otsese päiksevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimisvahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks näidatud ajast, kuna lutt võib seeläbi kahjustuda. Hoidke hügieeniliselt puhtas pimedas ja kuivas kohas. Mitte kasta ravimitesse! Kui pudel on seestpoolt kahjustatud (nt kriimustatud), tuleb see hügieenilistel põhjustel väljavahetada. Klaaspudelitele: Klaaspudelid võivad puruneda. Pudelis segamiseks ärge kasutage metalllusikat - tekkida võivad juusmõrad, mis pudeli täitmisel kuuma toiduga põhjustavad selle purunemise. Tihendseibi või kaitsekorgiga toodete puhul: Hoia kõiki kasutuses mitteolevaid koostisosi lastele kättesaamatus kohas. LATEKS-lutt: Valmistatud loodusliku kautšuki lateksist, mis võib põhjustada allergiat.
Nõuanne: Kasutage ainult NUK originaalosi.

Säilitamisjuhised
Hoidke hügieeniliselt puhtas pimedas ja kuivas kohas
Säilivuse aeg: vt pakendilt.

Tootja
MAPA GmbH
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16-312, 13619 Tallinn, Eesti, Tel. (+372) 6098030,
info@gpestonia.ee, www.gpestonia.ee

Päritoluriik
Saksamaa