NEODERM HYDROCONTROL+ GEEL-KREEM SÜGAVNIISUTAV 50ML

31,28 €

625,60 €/l


Ravimivorm / pakend
GEEL-KREEM
Kogus pakendis
50ML

Tootetutvustus, otstarve
HydroControl+ geel-kreem on ülitõhus niisutaja, mis tänu uudsele tekstuurile pakub kauakestvat pehmuse ning värskuse tunnet nahka rasuseks jätmata.

Kerge struktuuriga geelkreem mõjub nahal värskendavalt, paitades nii su nahka kui ka meeli oma tagasihoidliku ning õrna lõhnaga. Õhulise struktuuriga HydroControl+ aktiivselt niisutav kreem kaitseb nahka kuivuse ning liigse veekao eest. Sinu nahk on puhas, hoolitsetud ning rasuvaba!

HydroControl+ sari on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et niisutada nahka rakutasandil. Sarja kuuluvaid tooteid on rikastatud innovaatiliste koostisosade AQP3 ja bioliiniga. Akvaporiinide ehk veekanalite avastamine tõi teadusmaailmas kaasa Nobeli keemiaauhinna. Kosmeetikatööstus on sellest omakorda välja arendanud ning patenteerinud innovaatilise elemendi nimega AquaxylTM, mis ühendab erinevaid suhkrumolekule. AquaxylTM aktiveerib akvaporiinid, mis tõstavad naha niiskustasakaalu hoidmiseks vajaminevate toitainete taset. AQP3 tagab veemolekulide ühtlasema jaotumise naharakkudes ning niiskustas…
Loe edasi