Avaleht MAUBE KEHASPREI DAGNY 200ML

MAUBE KEHASPREI DAGNY 200ML

10,90 €

54,50 €/l

Ravimivorm / pakend
KEHASPREI
Kogus pakendis
200ML

Tooteinfo

Tootetutvustus, otstarve

Maûbe lastetooted on mõeldud lastele, kes ei ole enam päris imikud, aga ei ole veel ka noorukid või täiskasvanud. See on süütu, lõbus, lähedane ja

mängule kutsuv universum, mis pole samas lapsik ning põhineb erineva iseloomuga tegelastel, kellest igaüks jutustab oma loo.

Need on lastele suunatud apteegitooted, mille kujunduslahendus eristub tavapärastest apteegibrändidest. Meie toodetes saavad kokku pilkupüüdev kujundus ja kasupõhine koostis, mis arvestab naha vajadustega. Meie sihtrühmaks on rikkumata loomuga rõõmsameelsed ja mänguhimulised lapsed alates 5. eluaastast, kes ei ole enam päris väikesed, aga ei mõtle veel ka täiskasvanute kombel.

Meie sihtrühm ja nende vanemad või õed-vennad, kes neile MAÛBE lastele mõeldud tooteid ostavad, eelistavad pilkupüüdvaid, lihtsaid ja kergesti mõistetavaid tooteid.Teda tõmbab kõik, mis on seotud ehituse, loovuse ja disainiga. Ta võib veeta pikki tunde uusi projekte ehitades või nendega mängides või uutest majaideedest pilte tehes. Dagny tähendab 'uus päev'.

Värske ja tagasihoidliku lõhnaga kehapihus puhtaks ja hellitavaks elamuseks. See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks. Alkoholivaba.

Dermatoloogiliselt testitud,Kasutamisjuhised

Pihusta 20cm kauguselt kätele, kehale ja jalgadele.Koostisosade loetelu (Ingredients)

Aqua, parfum, ppg-26-buteth-26, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, decylene glycol, hydrolyzed jojoba esters, 1,2-hexanediol, disodium edta, linalool, limonene, coumarin, [pi01484]Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks.Säilitamistingimused

Soovitatav kasutada enne / partii lõppu: vt põhjalNetokogus

200mlVastutav isik

ARS LABORATORIOS S.L Calle Juan Ramón Jiménez 12, 28229 Villanueva del Pardillo, Madrid Hispaania Madrid

Maaletooja. Allium UPI OÜ

Laagri Ärimaja / Laagri Business House

Vae 16 / Laagri / 76401 Harjumaa / EstoniaPäritoluriik

Hispaania

Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake

Muud tooted