MAUBE INTIIMGEEL 200ML

9,80 €

49,00 €/l


Ravimivorm / pakend
INTIIMGEEL
Kogus pakendis
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Maûbe lastetooted on mõeldud lastele, kes ei ole enam päris imikud, aga ei ole veel ka noorukid või täiskasvanud. See on süütu, lõbus, lähedane ja mängule kutsuv universum, mis pole samas lapsik ning põhineb erineva iseloomuga tegelastel, kellest igaüks jutustab oma loo.
Need on lastele suunatud apteegitooted, mille kujunduslahendus eristub tavapärastest apteegibrändidest. Meie toodetes saavad kokku pilkupüüdev kujundus ja kasupõhine koostis, mis arvestab naha vajadustega. Meie sihtrühmaks on rikkumata loomuga rõõmsameelsed ja mänguhimulised lapsed alates 5. eluaastast, kes ei ole enam päris väikesed, aga ei mõtle veel ka täiskasvanute kombel.
Meie sihtrühm ja nende vanemad või õed-vennad, kes neile MAÛBE lastele mõeldud tooteid ostavad, eelistavad pilkupüüdvaid, lihtsaid ja kergesti mõistetavaid tooteid.
Geel, mis puhastab õrnalt laste intiimpiirkonda. See ei ärrita nahka ja sobib igapäevakasutuseks. Geeli pH aitab kaitsta suguelundite piirkonda. Sisaldab prebiootikume, mis soodustavad naha floora tasakaalu. Dermatoloogiliselt…
Loe edasi