MAGNESOL LAHUSTUVTBL 150MG N20

7,40 €

Toimeaine / Koostis
Magneesium
Toimeaine kogus
150 MG
Ravimivorm / pakend
LAHUSTUVTBL
Kogus pakendis
N20

Tootetutvustus
Toidulisand magneesiumi, suhkru ja magusainega.

Magneesium osaleb metabolismi protsessides, soodustab energia vabanemist ja kasutamist, on looduslik kaltsiumi antagonist. Organismi päevane magneesiumi vajadus on 300mg. MAGNESOL kihisevates tablettides on magneesium tsitraadina, mis on hästi talutav ja omandatakse hästi organismi poolt. 2-e kihiseva tableti magneesiumi sisaldus vastab täiskasvanud inimese ööpäevasele magneesiumi vajadusele.
Näidustused: magneesiumi puudulikkusest tingitud häired (öised lihaskrambid, lihaste ülepinge), peale liigset alkoholi tarbimist (väheneb pohmeluse sündroom), suurenenud magneesiumi tarbimine (igapäevane psüühiline ja füüsiline ülepinge, stress, sportlik aktiivsus), valest toitumisest tingitud magneesiumi puudulikkus.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Organismi päevane magneesiumi vajadus on 300mg.
Kasutamine: 7...14 aastased lapsed - 1 lahustuv tablett ööpäevas. Täiskasvanud ja üle 14-aastased noorukid - 2 tabletti ööpäevas. 1 tablett lahustada ühes klaasis vees.

Sisaldus päevase annuse kohta
1-2 lahustuvat tabletti sisaldab 150 - 300mg magneesiumit magneesiumtsitraadina (40 - 80%NRV*)
NRV* - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanul.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
suhkur, happesuse regulaatorid sidrunhape ja naatriumvesinikkarbonaat, magneesiumtsitraat, maisitärklis, lõhna- ja maitseained (apelsin, sidrun, greipfruut), niiskusesäilitaja polüetüleenglükool, magusaine SAHHARIINNAATRIUM, toiduvärv KARMIINHAPE, värvisafloori kontsentraat. Ei sisalda gluteeni.

Hoiatused
Tähelepanu! Mitte ületada ööpäevaseks tarbimiseks soovitatavat annust. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Raskete neeruhaiguste puhul mitte tarvitada. Magneesium aeglustab organismi raua omastamist ja seetôttu tuleb magneesiumi ja raua üheagse kasutamise korral teha manustamiste vahel 3-tunniline vaheaeg.

Säilitamistingimused
Temperatuuril kuni +25°C laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas

Netokogus
130g

Tootja, pakendaja, turustaja
KRKA, d.d. Novo mesto Eesti filiaal, Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn, Eesti

Päritoluriik
Sloveenia
Muud tooted
Küsi apteekrilt