LINOLADIOL-H N KREEM 0,05MG+4MG 25G

Retseptiravim

10,78 €


Piirhind €10.78

Haigekassa 50% soodustusega €6.64

Haigekassa 75% soodustusega -

Haigekassa 90% soodustusega -

Haigekassa 100% soodustusega -


Ava ravimi infoleht

Toimeaine / Koostis
Estradiolum Prednisolonum
Toimeaine kogus
0.05 MG
Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
25G

LINOLADIOL - HN kreem

KOOSTIS: Hüdrofiilne õli-vesiemulsioon tüüpi kreem; 1g sisaldab 0,05mg östradiooli ja 4mg prednisolooni. Teised koostisosad: bensüülalkohol, tsetüülpalmitaat, tsetüülstearüülalkohol, naatriumtsitraat, oktüüldodekanool, polüsorbaat 60, sorbitaanmonostearaat, vesi.
NÄIDUSTUSED:
* Günekoloogias: vulva pruritus ja krauroos, vulviit.
* Dermatoloogias: akne põletikulised vormid ja säärehaavandid.
VASTUNÄIDUSTUSED: Ülitundlikkus tsetüülstearüülalkoholi suhtes. Preparaati ei tohi kasutada tuulerõugete ja spetsiifiliste nahaprotsesside (luues, tbc) puhul, rõugevakstinatsioonijärgse põletikulise reaktsiooni, Rosacea, perioraalse dermatiidi ja östrogeensõltuvate tuumorite puhul. Endometrioosi põdevatel patsientidel ja raseduse ajal ei tohi ravimit suurtel pindadel ja pikaaegselt kasutada, kui just arst pole määranud.
KÕRVALTOIMED: Pikaajalisel kasutamisel on võimalikud süsteemsed kõrvaltoimed. Dermatoloogias üle 6 kuu kasutamisel on võimalik nahaatroofia, teleangiektaasiate, striiade ja steroidakne teke. Ülitundlikkusest tsetüülstearüülalkoholi suhtes võib tekkida allergilisi reaktsioone.
ANNUSTAMINE: Kui arst teisiti ei määra, siis 2...3 korda päevas peale määrida, (säärehaavandite puhul arsti soovitusel kasutada koos rõhksidemega). Ravi kestvus sõltub haigusest ja selle määrab arst.
PAKEND: Kreem 25g, 50g tuubis, karp valge, otsast roheline.
SÄILITAMINE: Toatemperatuuril.
TOOTJA: Dr.August Wolff GmbH, Bielefeld.
Eesti esindus: Sirowa Eesti OÜ, tel. 6506149.
Info - originaal.
Küsi apteekrilt