LINOLA SHOWER AND BATH OIL 200ML

16,25 €

81,25 €/l


Toimeaine / Koostis
Poolvedel parafiin
Ravimivorm / pakend
VANNIÕLI
Kogus pakendis
200ML

Tootetutvustus, otstarve
Linola duši- ja vanniõli rasvasisaldus on 92% ning see sobib nahahaiguste välispidiseks sümptomaatiliseks raviks vannis või duši all käies: imikutel, lastel, täiskasvanutel ja eakatel inimestel, rasedatel ja imetavatel emadel, pikaajalisel ja pideval kasutamisel.
Linola Shower and Bath Oil moodustab veega emulsiooni, mille rasvatavad komponendid jaotuvad kreem-õli vannis ühtlaselt. Sel juhul niisutatakse nahka duši all või vannis käies rasvainetega ning teiselt poolt tekib nahale kaitsev rasvakiht. Seega väheneb nii veest tingitud rasva vähendav ja kuivatav toime kui ka leevendub naha pingsuse tunne, kuivus ja sügelemine.

Kreem-vanniõli kasutatakse nahahaiguste sümptomaatiliseks raviks kuiva kuni väga kuiva, sügeleva, pingsa või ketendava naha korral (nt atoopiline ekseem, psoriaas ja vananev nahk).

Ei sisalda säilitusaineid, värvaineid ega loomseid rasvu ning on pH-neutraalne.

Kasutamisjuhised
Sobib kasutamiseks nii duši all kui ka vannis käies. Kasutada võib vastavalt vajadusele, üldiselt piisab kasutamisest iga 2-3 päeva järel. Mitte ületada veetemperatuuri 36 °C, sest suuremal temperatuuril väheneb lipiide tasakaalustav toime. Kui kaasneb sügelemine, peaks vanni temperatuur olema ainult 32 °C või nii madal kui on talutav. Duši all käies kantakse Linola Shower and Bath Oil otse märjale nahale ning jaotatakse kergelt laiali. Nahka võib seejärel lühidalt loputada. Vanni puhul tuleks vee voolamise ajal lisada 30-40 ml Linola Shower and Bath Oil. Vannis ei tohiks olla mitte kauem kui 20 minutit. Imikute ning väikelaste puhul piisab mõneminutisest vannis olekust. Ärge lisage vannivahtu ega teisi kehapuhastamise tooteid, sest see võib Linola Shower and Bath Oil toimet vähendada või toime kaob täielikult. Pärast Linola Shower and Bath Oil kasutamist tuleks tähelepanu pöörata järgnevale: nahka tuleks vaid kergelt käterätikuga tupsutades kuivatada, sest tugev kuivatamine ja hõõrumine võib ravitoimet vähendada; ärge kasutage pärast vanniõli seepi, šampooni ega teisi duši- ja vannitooteid, sest Linola Shower and Bath Oil toime võib väheneda või täielikult kaduda.

Koostisosade loetelu
Cetearyl isononanoate, ethylhexyl stearate, isopropyl palmitate, laureth-2, liquid paraffin, parfum, PPG-5-Laureth-5.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisainete suhtes. Vältida sattumist silma. Võib muuta vanni või dushiruumi libedaks.

Seadme ja pakendi sisu
Pakend sisaldab pudelit ja kasutusjuhendit.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja / vastutav isik: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, 33532 Bielefeld, Saksamaa.
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn.