LINOLA F KREEM 50G

15,20 €

304,00 €/kg


Toimeaine / Koostis
Alumiiniumstearaat, beetakaroteen, butüülhüdroksütoluool jt.
Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
50G

Tootetutvustus, otstarve
Linola F on 60 % rasvasisaldusega kreem, mida kasutatakse välispidiselt nahahaiguste sümptomaatiliseks raviks. Sobib kasutamiseks imikutel, lastel, täiskasvanutel ja eakatel inimestel, samuti rasedatel ja imetavatel emadel. Võib kasutada pikaajaliselt ja pidevalt.

Linola F ei sisalda säilitusaineid ega kortikosteroide. Kreem toimib loomuliku kaitsena naha rasvkihi kuivamise vastu ning soodustab paranemisprotsesse. Vesi-õlis emulsiooni vormis rasvad annavad nahale kantuna pindmisele sarvrakkude kihile vett hülgava kihi. Tänu sellele suureneb sarvkihi veesisaldus märkimisväärselt ning veekadu nahast väheneb. Nahaseisund paraneb oluliselt näiteks kuivatavate ekseemide, vananemisnähtude ja neurodermatiidi korral. Kui naha barjäärtsoonis rasva-vee vahekord paraneb, soodustatakse naha pindmise kihi regeneratsiooni ning sügelemine, sarvestumishäired ja ka pingsustunne leevenduvad.

Kasutamisjuhised
Linola F kantakse vastavalt vajadusele mitu korda päevas ühtlaselt nahapinnale ning hõõrutakse sisse. Üldiselt piisab kaks korda päevas kasutamisest. Eriti tundliku naha korral võib Linola F enne pealekandmist peopesale hõõrudes pehmemaks teha.

Koostisosade loetelu
Aluminium Stearate, Aqua, Beta-Carotene, Canola Oil, Cera Alba, Cetearyl Alcohol, Decyl Oleate, Helianthus Annuus, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lanolin, Lanolin Alcohol, Isomerized Safflower Acid, Magnesium Stearate, Paraffin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Sorbitan Stearate.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ainult välispidiseks kasutamiseks nahal. Linola F ei tohi kasutada, kui on teada ülitundlikkus kreemi koostisosade suhtes.

Seadme ja pakendi sisu
Pakendis kreem tuubis 50g ja kasutusjuhend.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, 33532 Bielefeld, Saksamaa.
Turustaja Eestis: AS Sirowa Tallinn, Salve 2c, 11612 Tallinn.