LA ROCHE-POSAY SEROZINC SPREI 150ML

11,92 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
150ML

Tootetutvustus, otstarve
Nahka puhastav ja rahustav tsinksulfaati sisaldav sprei, mis sobib probleemsele ja rasusele nahale.Koostises sisalduv tsinksulfaat aitab vähendada naha ebatäiusi ja poore, reguleerib rasu eritust ning matistab nahka. Vähendab nahaärritusi ja põletustunnet, mis võib tekkida peale raseerimist. Sobilik näole ja kehale. Ei sisalda lõhnaaineid ning on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt kontrollitud.

Kasutamisjuhised
Pihustage hommikul ja õhtul puhastatud nahale ning igal ajal päeva jooksul, et nahka värskendada ja selle eest hoolitseda.
Pihustamise ajaks pange silmad kinni ja laske paar minutit imenduda, enne kui liigse vee ära kuivatate.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
609035 - INGREDIENTS : AQUA / WATER • ZINC SULFATE • SODIUM CHLORIDE. (CODE FIL : B2143/13)

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
HOIATUS- Rõhu all olev pakend: võib kuumutamisel plahvatada. Hoia eemal kuumusest, kuumadest kohtadest, leekidest, avatud tullest ning teistest süütavatest allikatest. Ära kasuta suitsetamise ajal. Ära torka pakendisse auku, lõhu ega põleta, isegi pärast toote lõppemist.
Kaitse otsese päikesekiirguse eest. Ära hoia temperatuuridel üle 50°C. Hoia lastele kättesaamatus kohas.Väldi pihustamist silmade suunas või ärritunud nahale, samuti väldi pealekandmisel toote sisse hingamist. Ära kasuta ühelgi teisel viisil peale selle, milleks toode on ette nähtud.

Säilitamistingimused
Toatemperatuuril

Netokogus
150ml

Vastutav isik
Maaletooja: SIA L'Oreal Baltic, Citadeles, Riia, Läti

Päritoluriik
Prantsusmaa