LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS PÄIKESEKAITSE PULK NÄOLE SPF50+ 9G

15,68 €

1742,22 €/kg


Ravimivorm / pakend
PÄIKESEKAITSEPULK
Kogus pakendis
9G

Tootetutvustus, otstarve
ANTHELIOS XL PÄIKESEKAITSE PULK NÄOLE. Päikesetundlikele piirkondadele. SPF 50+. VÄGA TUGEV KAITSE. Lõhnaaineteta. Veekindel. Ei tekita vistrikke. Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt kontrollitud.

Nahale sobivus: tundlikud päikesele avatud piirkonnad. Ettevaatusabinõud: Kandke päikesekaitsetoodet nahale vahetult enne päikese kätte minekut. Kandke toodet peale korduvalt ja rohkelt, eriti pärast ujumist, higistamist või naha kuivatamist rätikuga. Liigne päikesekiirguse käes viibimine on ohtlik. Ärge laske beebidel ja väikelastel otsese päikesekiirguse käes viibida. Ärge viibige liiga kaua päikesekiirguse käes, isegi kui kasutate päikesekaitsevahendit, sest see ei paku täielikku kaitset. Lapsed peaksid olema päikese eest hästi kaitstud ning kandma kindlasti mütsi, pluusi ja päikeseprille. Vältige kokkupuudet tekstiilidega.

Kasutamisjuhised
Kandke päikesekaitsetoodet nahale vahetult enne päikese kätte minekut. Kandke toodet peale korduvalt ja rohkelt, eriti pärast ujumist, higistamist või naha kuivatamist …
Loe edasi