KLUX LAHUS 50ML

9,32 €
Toode on hetkel laost otsas

Toimeaine / Koostis
Lagrits, must kardemon, ingver
Ravimivorm / pakend
LAHUS
Kogus pakendis
50ML

Klux aitab, kui teil on:
mao ülehappesusest tingitud probleemid ja kõrvetised, tekkinud raskustunne kõhus liialt suure toidukoguse söömisest, stressist põhjustatud seedimishäired, maolukusti lõtvusest tingitud maosisalduse sattumine söögitorusse. Klux on taimede baasil valmistatud looduslik abivahend.

Kõrvetav tunne söögitorus viitab juba tekkinud söögitoru limaskesta kahjustusele. Neelu limaskesta kahjustusega kaasneb kurgus kipitus ja köha ärritus (sagedane köhatamine). Aja jooksul võivad söögitoru ja neelu limaskesta kahjustused kaasa tuua tõsiseid komplikatsioone, mis põhjustavad toitumisfunktsiooni häirumise ja nõuavad viivitamatut meditsiinilist sekkumist.

Kui kõrvetised on juba tekkinud, tuleb söögitorule anda võimalus limaskesta uuendada. Selleks vajab söögitoru kaitset ""happerünnakute"" eest. Söögitoru limaskest uueneb suhteliselt aeglaselt, võttes aega kuni 3 nädalat. Klux rahustab magu ja normaliseerib söögitoru limaskesta.

Koostis:
Lagrits (Glycyrrhiza glabra), kardemon (Elettaria cardamomum), ingver (Zingiber officinalis), glütseriin, etüülalkoholi sisaldus kuni 28%.

Kasutamine
Manustada 2 korda päevas enne sööki 40 tilka puhtalt, või lahustatult 50 ml leiges (toasoojas) vees. Enne tarvitamist loksutada. Ennetamaks söögitoru limaskesta kahjustuste tekkimist on soovitav mao ja söögitoru hoolduskuuride tegemine 1-2 korda aastas 1 kuu vältel.

Sobib kasutamiseks koos ravimitega. Kasutamine soovitatavates kogustes ei põhjusta liiklusohtlikkust. Ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise ajal. Sapikivide kahtluse korral kasutada ettevaatusega.

Päritoluriik:
Eesti

Valmistaja: MASSUNO OÜ
Muud tooted
Küsi apteekrilt